Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tema egy fogalmazas. "Gondol...

Envagyokazavalaki kérdése:

A tema egy fogalmazas. "Gondolkodom tehat vagyok" tetelmondatbol kellene kiindulni?

Figyelt kérdés
otletetek van e hogy fokepp mit is lehetne irni?
2011. jan. 10. 16:25
 1/1 Mr.Potter válasza:

Még senkinek sem válaszoltam itt,szóval nem is értem ezt most miért írom meg,de tekintve,hogy nem vagyok egy technikai zseni,eltartott egy ideig amíg beléptem ide stb. és mostmár akkor is leírom.

Nem is biztos,hogy még szükség van a válaszra,de ha igen akkor én talán azt írnám le,hogy a gondolkodom tehát vagyok eredetileg Descartes(azthiszem) gondolata,kifejteném pár mondatban,hogy mit ért ezen,de aztán valami egész más irányba vinném el,inkább saját véleményként írnék róla.Pl.: Ahogy idősödünk,keressük önmagunkat és nem tudhatjuk mikor találunk rá.Ez idő alatt is gondolkozunk persze és vagyunk,de miután megtalálod önmagad,akkor érzed igazán,hogy te vagy.Hogy akkor létezel,és rájössz,hogy eddig "nem éltél".Nem tudom ezt igazán elmagyarázni,és ha nem vagy egy elvont gondolkodású,akkor mindegy is,csak gondoltam hátha segítek valamit.

2013. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!