Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha ilyen babád...

Mit tennél, ha ilyen babád születne?

Figyelt kérdés
Én elsírtam magam a videón,csak erős idegzetűen nézzék meg!:(Szomorú.A baby egy nagyon ritka szindrómában szenved, a neve harlequin szindróma.
2011. jan. 9. 14:44
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. jan. 9. 14:44
 2/10 anonim válasza:
és hol a vidi?:D
2011. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
jajo nem szoltam :D
2011. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
omg :0 szegény.. :/
2011. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sajnálnám, de nem sírnék,nem esnék depibe, tovább kell lépnem és mivel az anyja vagyok fel kell nevelnem, gondoskodnom kell róla, egy szép életet kell a maga módján neki teremtenem. talán még jobban is szeretném őt, mint egy egészséges babát
2011. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy mit tennék? Természetesen nem csinálnék belőle reklámfilmet, elfogadnám olyannak, amilyen, és élnénk az életünket együtt.

Tudom, ezt most írom, de tiszta szívemből szeretném!


Két gyermekes anyuka

2011. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:))

Én is elgondolkodtam és ugyanazt gondolom,hogy jobban szeretném,mint talán egy egészségeset.Ő olyan különleges,nincs ilyen különleges senki más:)Egy igazi kincs.

2011. jan. 9. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy-két hét alatt meghal a harlequin szindrómás baba. (szerencsére) Nem kell sokáig gondoskodnod róla. Ráadásul M.o-on szerintem el sem hozhatod a kórházból.
2011. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
:O
2011. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez a baba azt hiszem még mai napig él:)Van amelyik kissé elnövi,bár sosem fog úgy kinézni,mint egy normális ember,de az életre képes lesz.Viszont én inkább meghalnék,minthogy így kelljen élnem:(
2011. jan. 9. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!