Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tesznek fell itt minden...

Miért tesznek fell itt minden féle hülye kérdést?

Figyelt kérdés
unalmamban elkezdtem olvasgatni és anyi hülyeséget találtam olyan kérdéseket tesznek fell bármikot ujra elolvasom még mindig röhögök rajtuk és gondolom mindjárt jönnek azok a válaszok,hogy:miért te nem teszel fell hülye kérdéseket és nem
2011. jan. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Vannak, akik unatkoznak

2. Vannak, akik sötétek nagyon

3. Vannak, akik komolyan gondolják, de nem tudják, hogy baromságot kérdeznek (a vegák használnak néhány érdekes kifejezést meg azok, akik folyton a reptoidokkal jönnek)

4. A kérdésért pont jár

2011. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja meg ugy írnak nevekröl mintha tudnánk hogy kik azok ez olyan idegesitő amikor leírják hogy... csunya ki a f....szom az?
2011. jan. 8. 19:08
 3/3 anonim válasza:
87%

Mennyire megkönnyebbedtem hogy valaki fölvetette helyettem ezt a nagyon fontos és egetrengető gondot.


T.Kérdező!Szerintem Te is csak azért tetted föl ezt a kérdést hogy eggyel több kö..ög kérdés legyen fönn!De megjár a 3pont,megint,mert már vagy ötször megkérdezted ugyanezt!Egészségedre!

2011. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!