Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látott már valaki UFO-t/lények...

Látott már valaki UFO-t/lényeket közületek? Vagy tapasztaltatok már olyan furcsaságokat, amik velük hozhatóak összefüggésbe?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a téma. kérlek, ne komolytalankodjátok el a választ, nem a humor kategóriába szántam a kérdést.

szoktam UFÓs szakirodalmat olvasni, ill. a neten nézelődni e témában, és egyes beszámolók hátborzongatóan valósághűek.


2009. jan. 27. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is láttam de amire nagyon emlékszek az 2 dolog.Az egyik az hogy esténként hangokat hallottam a szobámból.Rémisztő volt de semmit nem láttam.Ez tartott egy hétig azóta sem hallottam.A másik az mikor kinéztem a panelablakból és 2 halványan világító pici alakot( kb 1 méter) láttam, kik fogták egymás kezét.Kezük lábuk nem volt csak fejük durván Barba papához hasonlítanám az alakjukat meg a nyakik vékonyabb volt
2009. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hú ez elég furán hangzik!
2009. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Igen.......JAAAAJJ!!! Valamilyen nyálkás izé fogja a vállamat, és nem akarja elengedni. Kommunikálni akar velem!!!!(mi, hogy egyem meg a sapkámat?? kizárt dolog!!! azt a sapkát a nagyitól kaptam)MI??? ha nem eszem meg, fel akasztassz a fülemnél fogva? Jó megteszem... Lenyeltem most már örülsz?? jó szia.

Na hát, má megint ő volt.Múltkor a kistesóm pelenkáját kellett elfogyasztanom méghozzá babkonzervvel együtt. És egy héten 54-szer eljön.

JAAAJJ!!!...

2009. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!