Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látott már valaki UFO-t/lények...

Látott már valaki UFO-t/lényeket közületek? Vagy tapasztaltatok már olyan furcsaságokat, amik velük hozhatóak összefüggésbe?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a téma. kérlek, ne komolytalankodjátok el a választ, nem a humor kategóriába szántam a kérdést.

szoktam UFÓs szakirodalmat olvasni, ill. a neten nézelődni e témában, és egyes beszámolók hátborzongatóan valósághűek.


2009. jan. 27. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt nemrég fotóztam..... ráközelítettem amennyire tudtam, de ígyse láccik h miaz O_o érdekes

2009. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem de állitolag a családban már igen legalábbis valamit az égen....
2009. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem láttam még sosem... de ez nem jelenti azt, hogy nincsenek.
2009. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
10-12 éves koromban láttam egy feltűnően lassan repülő többszínű gömböt, akkoriban meg voltam győződve hogy UFO-t láttam, ma már az emlék elhalványult, nem vagyok benne biztos mi is volt. Mindnesetre egyvalamit nem árt szem előtt tartani: egy kristálytisztán észlelt UFO sem azt jelenti: heuréka, vannak idegenek! - csupán azt amit az UFO kifejezés valójában jelent: Azonosítatlan Repülő Tárgy. Százmilliószor nagyobb az esélye, hogy valamelyik fejelettebb állam katonai fejlesztését látod mint hogy zöld lényecskék integetnek rád az ablakok mögül. Tudom ez nem olyan izgalmas, jó álmodozni (és fanatikus UFO hívő voltam évekig), de egy picit józanabbul belegondolva...még a fejlesztő államnak is egyenesen érdeke, hogy azt higgyék földönkívüliek garázdálkodnak így nyugiban folytathatják a teszteléseket (illetve ha már tesztelni nem igazán kell, a kémkedést). A két lehetséges opció közül a földönkívüliek létezése repesgetné meg legjobban a szívemet de ha az észlelések egyáltalán helyesek szinte teljesen valószínű, hogy a logikusabb válasz az igazság is egyben.
2009. jan. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek:Szerintem az egy repülő banán!Valaki feldobta....
2009. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg az első lekapcsolt villanynál lefotózta a monitorját, vagy a hangfalát, tudjátok azt a zölden világító részét:D
2009. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én hiszek bennük.és azt hiszem kisseb koromban történt is egy ilyen " találkozásom velük" kicsi voltam..és néztem a holdat és láttam egy repülő szerü vmit ami egyenesen ment és nekiment a holdnak v mi aztán másnap volt a tvben h megsérült a hold mert nekiment vmi :D de h ez most ufó volt-e v nem..de innen úgy tunt vmi repülő tárgy...nah mind1 én azér hiszek bennük..nem vok fanatikus de hiszek...:)
2009. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm fotós. Általában tájképeket fényképez le, majd lefesti. sorozatban csinált 5 képet. 3-an látszik valami a naptól nem messze. Ovális színes valami. Fekete-fehérben a képen olyan volt, mintha egy ablakszerű dolog is lenne rajta. Régebben benne volt az újságban. Megmagyarázhatatlan.
2009. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük, még nem láttam sajnos vagy szerencsére...

Miért lenne az valószinűbb, hogy egy fejlett ország katonai fejlesztését látja?? Szerintem az is éppen olyan valószinű, hogy számunkra idegen lények figyelnek minket, ugyanis több milliárd galaxis létezik milliárdnyi bolygóval és ki tudja milyen fejlett civilizációk élnek ott, akik minket figyelnek meg.

2009. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nemtudom mivolt az de érdekes.. egyszer csak függőlegesen felemelekedett magasra egy ceruza alakú szürke valami megállt a levegőben majd repült aztán ilyen aranyhaj jelent meg (ilyen félkör alakú csillogó izék szóródtak le az égből) aztán tovább repült kifele az űr fele és eltünt...
2009. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!