Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtörtént már valakivel h...

Megtörtént már valakivel h álmodott valamit, és az bevált? Vagy a szokatlan megérzései is valora válnak?

Figyelt kérdés
Mostanában eros megérzéseim vannak, és sajnos mind bejon. Tudom hulyen hangzik, de valamiért tudom elore h mit ne tegyek, amit egyébként tuti megtennék, vagy mi fog torténni. (persze nem pontosan). Egy pl. megegyeztunk a barátommal h hova megyunk csavizni. és mikor elindultunk én hirtelen kitaláltam h ne oda,mert vmi rossz dolog fog torténni. Hát igen....baleset volt azon az uton... Kezdek begyagyulni?
2009. jan. 27. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

sokan foglalkoznak azzal, hogy az agyunknak csak kis részét használjuk, az érzéseinkre nem is figyelünk.


Akkor te figyelj rá.

2009. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen velem is előfordult már többször is. De ezek inkább olyan dolgok amik számomra jók és álmomban találom meg hogy hogyan valósitsam meg a valóságban
2009. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen racionális ember vagyok de az álmokkal sok érdekes sztorim van. A legdurvább azonban kiskoromban történt: üdülni voltunk édesanyámmal és az egyik reggel mindketten kellemetlenül számoltunk be egymásnak arról hogy rémálmunk volt: azt álmodtuk meghalt a nagymama (anyám részéről). Hát sajnos valóban így történt, aznap hajnalban, az ország másik végén.
2009. jan. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor nem szeretem az álmaimat, mert elég gyakran álmodok háborúval. Mindig lelőnek, de sohasem halok meg. Velem is történt már furcsaság, nem is egy kettő. Vannak pl.: megérzéseim, és olyan is volt, hogy hetekig volt egy visszatérő álmom, egy kislánnyal álmodtam mindig, hogy bántani akarják. Később kiderült, hogy tényleg létezik az a kislány, nagyon megilyedtem. Már nem figyelek inkább az álmaimra.
2009. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én gyakran álmodok meg apró, jelentéktelennek tűnő dolgokat, de csakis aznapra. Néha előre tudom, mi lesz, máskor ott, abban a pillanatban ugrik be az álmom, amiben az épp történő dolog is volt. Jó lenne, ha mindig előre tudnám. Így sikerült megúsznia a páromnak a csákányba való belefejelést, amikor összeesett alatta a létra. Mivel előtt elraktam onnan a csákányt, mert eszembe jutott az álmom...
2009. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem inkább ilyen dezsávűm szokott lenni (bocs nem tom h irják) szal nem sima dezsavű hanem tutira emlékszem h ami msot megtörtént velem régebben már megálmodtam..de olyanra még nem volt példa h előre tudtam volna csak abban a percben tudom h ezt már álmodtam és akkor átgondolom és tom mitörténik a következő másodpercekben és úgy is van!


kedves kérdező inkább örülj neki h ilyen "adottságod" van! én nagyon örülnék neki ha ilyen dolgok történnének velem :) ugyhogy hagyd és élvezd a képességed :)

2009. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem általában bejönnek a megérzéseim.pl. Ha vmi rossz dolog történik velem, olyankor előtte mindig furcsán izgatott vagyok.
2009. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
sziasztok már 15.életévemet töltöm és van egy pali akivel járok és mindig mondja nekem hogy adjak neki csókot de én azt felelem mindig hogy majd...azért felelem ezt neki mert nem tudok csókolózni és nem akarom neki elmondani mert szerintem ciki...légyszi segitsetek előre is köszi
2009. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én dédmamám halálát álmodtam meg, pont halálának éjszakáján. Olyan 6-7 éves lehettem.

Egy másik érdekes megérzésem is volt már, szerencsére akkor nem történt semmi komoly, de történhetett volna. Én Szeged egyik külvárosában lakom, ahova két busszal lehet eljutni, és barátnőmékkel hazafelé tartottunk (kb 2 éve), amikor barátnőm húga feltette a kérdést, hogy melyik buszmegállóba megyünk. Kapásból rávágtam… persze az távolabbi volt, messzebb is állt meg a házunktól, hosszabb volt a menetideje is és később is jött, mint a másik, mégis azzal szerettem volna menni. Rögtön rávágták, hogy nem azzal megyünk, mert… (persze jogos volt)

Iszonyatos félelem fogott el, és remegni kezdtem, de nem tudtam, hogy mitől. Úgy könyörögtem nekik, mint egy gyerek, vagy mintha az életemért könyörögtem volna (később kiderült, hogy így volt) Mondták, hogy csak akkor tudom őket meggyőzni, ha mondok egy elfogadható érvet. De ötletem sem volt. Tudtam, hogy ha azt mondom, hogy azt csinálnak, amit akarnak, akkor elmennek a másik busszal, mert makacs mind a kettő. Mégis úgy döntöttek, hogy velem tartanak, bár nem tudtam megmagyarázni. Csak annyit tudtam, hogy rossz előérzetem van. Nagyon rossz. Hazamenünk és nem történt semmi. Ez már estefelé történt. Barátnőm apukája mentős, és aznap este az éjszakai műszakban volt. Az út, amin az a busz jár, amire nem akartam felszállni, nagyon forgalmas, és veszélyes. Másnap mesélték, hogy pont abban az időben, amikor nem voltam hajlandó a másik buszmegállóba menni, elaludt egy kamionos a volánnál, és belerohant a buszmegállóba, a kamionos meghalt, és ha állt volna valaki a megállóba, ők sem élték volna túl.

Azóta hallgatnak a „hülye női megérzéseimre”

17/L

2009. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én katasztrófákat szoktam megálmodni...

Többek között megálmodtam a 2004-es cunamit vagy a mostani Haiti földrengést. Ezek előtt 3-4 nappal a családtagjaimnak, barátaimnak előre jelzem, hogy ez meg ez a katasztrófa fog történni... csak az a baj, hogy a helyszínt sosem tudom behatárolni :@

2010. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!