Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja öngyilkos...

Szamóca. kérdése:

Ha valaki azt mondja öngyilkos lesz, az nem lesz az? Ez biztos? Nincs kivétel? Ugye nincs?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

na ez fura , olyanról hallottam nagyon sokat hogy fenyeget ha elhagyod akkor megöli magát , de így hm nehéz helyzet

nem is tudja hogy te hallottál erről ? szerintem akkor ne is mondd el neki mert azt gondolhatja hogy a barátai (vagy akinek ő mondta ) "becsapták"

viszont így azért érvényesek nagyjából amiket az előbb írtam , csak azt a problémát kellene valahogy megoldani (tudom tudom én könnyen beszélek)

Azt esetleg megkérdezhetném hogy mire akart pontosan utalni a "kicsit beteg volt mindig a srác" ?

2010. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
lelkibeteg volt mindig... furcsa ember. tudja hogy tudom, szerintem akarja is hogy tudjam de ez nem biztos... célozgatott nekem is rá az ilyen "te votlál az egyeteln értelme az életemnek, de elvesztettem" dolgokkal... de nem gondoltam hoyg ekkora a baj... próálok mellette állni, de nehéz hoyg ne higyje azt, van még esélye...
2010. dec. 29. 00:45
 13/16 A kérdező kommentje:
sajnálatól vele maradni nem sok értelme van, ugye...?
2010. dec. 29. 00:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele. tegyél meg mindent a baj elkerülésére, de az életed ne áldozd be ez miatt, pláne, ha csak szórakozik. Ezt sajnos csak ő tudhatja, hogy komoly-e vagy nem.
2010. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

sajnálatból szerintem se , azok nagyon önpusztítóak tudnak lenni egy idő után

viszont akkor lehet tényleg szólnod kéne valakinek hogy más is odafigyeljen rá

2010. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

szóltam már midnenkinek aki esetleg tud tenni valamit az ügy érdekében...

remélem nem lesz baj..

2010. dec. 29. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!