Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja öngyilkos...

Szamóca. kérdése:

Ha valaki azt mondja öngyilkos lesz, az nem lesz az? Ez biztos? Nincs kivétel? Ugye nincs?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
van kivétel persze, de a legtöbben csak fenyegetőznek vele / figyelem felkeltés
2010. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
figyelemfelkeltés*
2010. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és mit csináljak a figyelemfelkeltéssel, hogy ne váltsa be?
2010. dec. 28. 22:59
 4/16 anonim ***** válasza:
hát hány éves és szerinted mennyire gondolja komolyan ? milyen előzménye van ennek ?
2010. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
semmit, 98%uk csak hülyéskedik
2010. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
20 éves, párkapcsolati gondok...
2010. dec. 28. 23:28
 7/16 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy csak engem akar vele bosszantani vagy tényleg komolyan gondolja, de nagyon ráparáztam.
2010. dec. 28. 23:28
 8/16 A kérdező kommentje:
az a baj... kicsit beteg volt mindig a srác és én simán kinézem belőle...
2010. dec. 28. 23:31
 9/16 anonim ***** válasza:

párkapcsolati gondok ? ugye nem veled és ezzel fenyeget ?

mindenesetre ha nem , akkor fontos hogy komolyan vedd és ne csinálj viccet belőle , legyél mellette sokat , emlékeztesd a jó dolgokra az életében ,hallgasd meg , próbáld meg rávenni hogy beszéljen neked róla és bíztasd , mondd hogy mindenben mellette állsz de azért túlzásba se vidd. Az a lényeg hogy lássa hogy törődsz vele és bármikor fordulhat hozzád

Lehet hogy ezek sablon szövegek , de azért jó érzés ha ezt tőled hallja és sajnos te magadban nem is igazán tehetsz sokkal többet (ha csak figyelemfelkeltés akkor nem is kell több mondjuk)

ha pedig úgy érzed hogy tényleg komolyan gondolja próbáld meg rávenni egy pszichológusra ami elég nehéz lesz de tényleg ezt egyedül nem könnyű (szokták mondani hogy szólj pár barátjának is esetleg szüleinek hogy figyeljenek oda rá , de azért utálni fog egy darabig meg nem is biztos hogy mindig jó ötlet)

Ez egy elég érzékeny téma , sajnos nincs semmi biztosíték , de ha van mellette valaki aki szereti is és ezt tudatja vele az már fél siker

2010. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

de velem de nem fenyeget... nem nekem modnta, csak továbbították a dolgot, emrt nem tuda milyen kapcsoaltaim vannak.

próbálok mellette állni, de nehéz ugy hoyg ne értse félre.

2010. dec. 29. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!