Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jólesik ha vagyok neki? Van...

Jólesik ha vagyok neki? Van egy lány a suliba (én is lány vagyok) ő egy évvel fiatalabb, és valami betegsége van.

Figyelt kérdés
Mindent elfelejt,nemfog fel hamar dolgokat,és nehéz neki az élete.Kiközösítik az osztályból emiatt.De szerintem nemis ismerik annyira,mert 2 hónapja barátnők lettünk,nagyon sokat beszélgettem vele,néha még sírt is hogy miért aj az hogy ő ilyen,meg hogy erről ő nemtehet.Azt vettem észre,hogy amikor velem van felszabadul,kipanaszolja magát,elkezdünk röhögni,és akkor nagyon boldog,utána elfelejti gondját-baját.Bennem bízik meg a legjobban,tanácsokat kér,és próbál olyan lenni mint a többiek.Én 13 éves vagyok,ő meg12.De mondom az agya és az esze nem ennek felel meg.Tudom hogy egyszer amikor vége lesz a sulinak,elkell válnunk,egyikünk jobbra,másik ballra.Remélem addigra megszeretik.Sokszor beszéltem már az osztálytársaival,de azokat nemérdekelte amit mondok.Komolyan az (Adina) olyan mintha beteg lenne,de nagyon értelmes....nemnagyon értem ezt már ígyis belekavarodtam.Annyit tudok hogy ma megyek hozzá,remélem örül,sőt biztos is.örül hogy van barátnője sztem. :D De vajon jó ez neki ?
2009. jan. 26. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne örülne! Te nagyon rendes vagy, hogy törődsz vele, ne foglalkozz mások véleményével, akik csúfolják, azok nagyon buták. Ritka, hogy valaki 13 évesen ilyen értelmes legyen, mint te!!

Csak most már sose hagyd magára ezt a lányt, mindig érezze, hogy a barátnője vagy, mert neki te vagy az egyetlen, és számít rád. Valószínűleg a betegsége miatt is érzékenyebb, mint mások, ezért fontos neki, hogy szeressék, és hogy ő is szerethessen valakit, tudjon nevetni, beszélgetni.

2009. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nagyon jó neki és amit csinálsz fantasztikus dolog: visszaadod az önbizalmát és érezteted vele, hogy ő is teljes értékű ember.
2009. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony örül neki!Vagyis Neked!Értelmes csajszi vagy 13 évesen!
2009. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm szépen.


Ma voltam nála,és nagyon örült,sírt is amikor haza kellett mennem.Van neki egy mcskája,aztán mindig megtámadott,elneveztük gyilkos kandúrnak,de tényleg úgy örült neki és én is örültem hogy végre boldog! :D

2009. jan. 26. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem írókkal. Foglalkozz vele. De másokkal ne. Soha nem értettem, h lehet valakit ilyen miatt kiközösíteni. Gratulálok a szüleidnek, ritka az ilyen normális 13-as.
2009. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia.Kösz én csak segíteni akarok neki.Ma megint suli után benéztünk egy állatkereskedésbe,mert nagyon akar egy tengerimalacot.(majd meglepem vele) a szüleim elváltak,csak apukám van.Az igazi szüleimet meg nem is ismerem,örökbe fogadott vagyok.9 hónaposan kerültem a mostani szüleimhez.Aput nagyon szeretem,sokat tanulok tőle,és jól nevel,anyu meg nagyon beteg,szív és agybeteg nincs már neki sok hátra :( mindenesetre köszönöm,és mostanában ezt a lányt többre becsülöm,mint az osztályból a lányokat. :D
2009. jan. 27. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon értékes emberek vagytok mindketten. De egyvalamit ne felejts el: "Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért , amit megszelídítettél" - Exupéry -

Fontos, hogy ne sajnáld, hanem tényleg szeresd és becsüld őt, mint a BARÁTODAT.

L(21)

2009. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D ok :) ;)
2009. jan. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!