Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki EMO akar lenni,...

Ha valaki EMO akar lenni, annak hinni-e kell a szellemekben stb?

Figyelt kérdés
Nem akarok az lenni csak kíváncsi vagyok rá!
2010. dec. 27. 23:11
 1/3 anonim válasza:

Bocsi a Wiki-n utána kellett néznem kicsit:

Az emo eredetileg a hardcore punk zene egyik ága. Az „emo” szócskát a kezdetektől fogva számos különböző jelentéssel alkalmazzák, amelyek között gyakorta csak a közös eredet az összekötő kapocs. A kifejezés használatának jogossága is számos vita tárgya volt már. Az "emo" szó az angol „emotional”, azaz érzelgős szóból ered.


Arra akarsz kilyukadni, hogy az érzelgősséggel már hatodik érzékednek is kell lennie? Szerintem ez szubjektív dolog! Néz utána a szubjektív foglomnak is, mert, ha mégis EMO-s lennél, ezzel bármikor védekezhetsz bármilyen kínosabb szitura. Te dönts el, igazából ki vagy és miben hiszel. Ne akarj mindenben a környezetedhez alkalmazkodni. EMO vagy sem, az majdnem olyan, mintha kicsit EMO kicsit nem EMO lennél.


Félig üres az a pohár, vagy félig teli!

Nincs itt semmi gond, ha az eszed nem segít, akkor hallgass a szívedre!



Most nézhetem, hogy mit jelent az, hogy: "hardcore punk zene". (Legalább azt tudom, mi az a Cyberpunk.)

:)

2010. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érzelmest jelent, nem érzelgőst. Van különbség.


Amúgy azt hittem beszarok a röhögéstől, ahogy megláttam a kérdést. :'D


"Én mindjárt sírok, hogy nem vagy itt velem,

120 dalt írok, hogy milyen rossz nekem..."

XDDD

2010. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem én találtam ki, csak hallottam valahonnan :D
2010. dec. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!