Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pékek, milyen péknek lenni?...

Pékek, milyen péknek lenni? Milyen munkakörben dolgoztok? Élvezitek? Nem bántátok meg, hogy annak mentetek? Miért jó, miért nem jó péknek lenni?

Figyelt kérdés
Pékségben dolgozókhoz, meg úgy mindenkihez szól a kérdés, a véleményetekre lennék kíváncsi.
2010. dec. 27. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A férjem pék/kemencés egy alföldi kisvárosban. Állandó éjszakás. UTÁLJA NAGYON!!!

Januárban keres valami mást mert ez már borzasztó. Heti 6 éjszakát dolgozik, napi 8 órában. Maximum 95 ezret keres. Az utazását nem térítik így ebből 14 ezer elmegy a bérletre:((

Hajnalban mikor hazajön én már alszok, mire én elmegyek dolgozni ő még alszik. Napközben ő intézi az "ügyeket" (posta, bolt...stb.) Délután hazajövök akkor ő még vissza szokott feküdni 1 kicsit. Én addig főzök, takarítok. Aztán ha felébred vacsi, fürdés és megy dolgozni. Tehát napi 2 órát látjuk egymást:(

2010. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!