Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a kódot feltörni...

Hogyan tudom a kódot feltörni gépet ha le van kódolva a BIOSZ?

Figyelt kérdés

nem a kérésre válaszoló komikat mellőzük lécci

kösz


2010. dec. 25. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

1: Áramtalanítod a gépet, kiveszed az alaplapból a bios chipet, szerzel egy ugyanolyat, de gyári default beállításokkal, berakod és már működik is a gép.

2: Áramtalanítod a gépet, kiveszed az alaplapból a bios elemet, és ha szerencséd van, elfelejti a bios a jelszót.

3: Áramtalanítod a gépet, kiveszed az alaplapról a biost, berakod egy "bios égetőbe", a megfelelő lábakon betáplálod az új adatokat, ezáltal reseteled, visszarakod, és kész is.

4: Neten rákeresel az alaplapod és a bios tipusa szerint, hogy milyen master kód kell hozzá, ez egy olyan kód, ami felnyitja a felhasználó (vagy rendszergazda) által lekódolt biost.

5: Szerzel egy bántalmazó eszközt (szabadon választott), és megszerzed a kódot a lekódoló személytől.


A helyesírási hibákért sorry, a leírásra felelősséget nem vállalok, ha elrontod a géped mosom kezeimet. :D De ezek működnek, legalábbis működniük kell. :D

2010. dec. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én nem a kérdésre válaszolok.
2010. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2011. jan. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!