Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj hogyha egy...

Szerintetek az baj hogyha egy kétütemű babetta 210 be kicsit több olajat öntöttem a keverékhez? Még semmi baja sincs csak kérdezem.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem,a kenés nagyobb lesz,több olajjal bajt nem csinálsz.Na jó,kibszott sokkal igen,de az arány kicsit több,azzal nincs baj.Jobban füstöl meg talán kicsit lassabban megy.

Én is mindig kicsivel több olajat raktam az épített robogómba.Inkább legyen több és ne szoruljon meg;)

2010. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát elég nagy baj sajnos
2010. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
u.i dobhatod ki a motort
2010. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az első válasz adónak a második 1 ... akit ismerek és csak beakar szaratni... :P
2010. dec. 25. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nem amúgy csak vicceltem semmi baja nem lesz tőle
2010. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyengeagep válasza:

csak jót teszel neki mert a kenés nagyon fontos babettánál meg főleg, mert ott kevés a hűtés.

én 20assal járattam be az enyémet és csak 25-öst keverek. nem gyengébb, sőt .ugyanolyan mint a 33-assal, és nem kell félni hogy megragad.

annyit hozzáteszek, hogy én piros meg zöld stihl olajjal keverek csak

2011. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!