Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy befolyásol...

Létezik olyan, hogy befolyásoljuk azt, amit álmodni fogunk?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy teljesen érthetően sikerült a kérdést megfogalmaznom. Amire gondolok, az az, hogy pl. alvás előtt vhogyan betápláljam az agyamba, amit álmodni szeretnék... Az nem működik, hogy simán csak folyamatosan rá gondolok, mert már sokszor próbáltam, nem ment... :D Am az a másik, hogy tudom, az álom nagyjából micsoda, legalábbis olvastam már róla... Itt olyas valamire gondoltam, ami pl. olyan, mint az, hogy be tudok táplálni az agyamba egy időpontot az agyamba, amikor fel akarok kelni... Ez hülyeségnek tűnhet így első hallásra, pedig nagyon nem az... De mégis... Lehetséges vajon? Olvastam régebben erről egy könyvet, amiben az agy "programozásáról" is volt szó. Már nem tudom a címét, akkor nemigen érdekelt a dolog... De most vhogy mégis előjött... Mert gondolok vkire nagyon sűrűn, mégsincs benne az álmaimban... :( És ez engem zavar... :(
2009. jan. 24. 17:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
velem pl. többször volt olyan, hogy ébresztő nélkül is simán felébredtem, amikor akartam. még hétvégén is percre pontosan 5-kor néztem rá az órára, amikor magamhoz tértem hajnalban.. (:
2010. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!