Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért a rosszat feltételezik...

Miért a rosszat feltételezik az emberek a másikról?

Figyelt kérdés

Ahogy figyelem a körülöttem élő, létező embereket, a kapcsolataikat, az egymáshoz való viszonyukat, a problémamegoldásukat - első körben szinte biztos, hogy rosszat feltételeznek egymásról. Aztán a másodikban is...


Ahogy meg a nagyvilágot látom, még jobban elborzaszt.


2010. dec. 24. 00:00
 1/4 szamóca. ***** válasza:

én naív vagyok, és túlságosan bízok az emberekben.

hát ez sem jobb:D

2010. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is az a baj, rövid ismerettség után már rögtön megbízok akárkiben. Sokszor megjártam ez miatt. Sőt, loptak is meg már, akiben bíztam. Ez kezd elmúlni, hogy megbízok bárkiben. De igyekszem nem a rosszat feltételezni az emberekről, mert más nem tehet róla, hogy engem több soron átvertek, kihasználtak,hazudtak. Valahogy az aranyközéputat kellene mindenkinek megtalálni.
2010. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez több annál, minthogy megbzom-e a másikban vagy sem. Természetesen nem kell feltétel nélkül mindeniben megbízni, de csípőből jön a rosszindulat az emberek nagy részénél.
2010. dec. 24. 00:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van! De amikor megismerem akkor jön a nagy döbbenrt hogy aztaaa de normális. Sokszor megfogadtam már hogy nem itélkezek úgy a másikról hogy nem ismerem de ez nem megy. Amúgy az ismeröseim eddig mind azt mondta hogy (Ő) nem akart nagyon megismerni engem mert azt gondolta rólam hogy nagyképű beképzelt stb stb .....vagyok és mind azt mondta hogy kellemeset csalódott mert az ellenkezőjét ismerték meg bennem mintt amit hittek.
2010. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!