Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék New York-ba a...

Hogyan tudnék New York-ba a barátnőmnek kiküldeni Túró Rudit, vagy Bacardi Breezer-t, vagy akár mind kettőt?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy milyen szabályok vonatkoznak erre, és milyen lehetőségeim vannak.

Nyáron volt itt, és sikerült "kifigyelnem", hogy mi az, ami hiányzik neki Hazánkból.


2010. dec. 21. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? FedEx?
2010. dec. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bacardi kint is kapható.

Túró rudit meg sehogy sem tudsz kiküldeni,mert romlandó árúnak minősül..

2010. dec. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te aztán nem vagy semmi, a mi ócska ehetetlen túró genyánkat küldöd ki nekik, amikor ott a tehenek is jobb moslékot dagonyáznak ? A mi breezerünk is hamis, ott minden olcsóbb + jobb minőségű, küldess vele ide.
2010. dec. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a Tűró rudi az nagyon is jó termék..Amikor én voltam New York-ban,én is vittem ki a barátoknak,és teljesen oda voltak érte.

A Bacardival sincs semmi baj..Azt meg véletlenül sem mondanám,hogy New Yorkban olcsó és finom kaják vannak..Még a kenyér is pocsék..Olyan íztelenül esznek,hogy az már gáz..Ha meg igazán finomat akar az ember enni ahhoz bizony mélyen a zsebedbe kell nyúlni..

2010. dec. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
POSTA GALAMBBAL.
2010. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Túrógenya??? Te hülye vagy, már bocs......a stílusod alapján lehet ez a vezetékneved XD
2012. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!