Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP! Ötletekre lenne szüksége...

HELP! Ötletekre lenne szükségem. Adnátok néhány tippet?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok

a suliban hamarosan lesz egy rendezvény ami már hagyomány nálunk.

a lényege, hogy kisorsolunk minden évfolyamon egy osztályt és egy kijelölt napon "szivatja őket az iskola"

az én osztályom lett kisorsolva.

a feladat: egy szerdai napon (januárban) cicanadrágban, gumicsizmában, fejkendőben és iskolatáska helyett tescos nagy szatyorral kell bemenni a suliba+ egy produkcióval kell "kedveskedni" (max 10 perc hosszúval) amit egy szünetben elő kell adni

a Hupikék törpikékkel kapcsolatban kell kitalálni valamit, nincs több kikötés.

bár van még idő, de jó lenne, ha adnátok néhány ötletet. bármiben lehet gondolkodni, lényeg hogy a rajzfilmhez kapcsolódjon.


aki nem hiszi el, hogy ez meg lesz tartva, akkor legyen szives ne írjon olyan hozzászólást hogy " húú, de megszívtad" stb...

tudom hogy szívás de nagyon jól szoktunk szórakozni :D

csak a suliba bejutni lesz peches, még váltóruhával is :)


2010. dec. 18. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hupikék Törpikék betétdal kórusban?:D
2010. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ja, és 38 fős osztály, összesen 1 lánnyal.

műszeripari iskola... csoda hogy 1 van.

bár ő törpillának pont jó :D de csak belül szőke, kívül nem...

2010. dec. 18. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Paróka..:D
2010. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt tudnám tanácsolni, hogy énekeljétek el a főcímdalt :D

Vagy valami kis jelenetet adjatok elő, nem kell nagyot kitalálni, csak hogy Hókuszpók megint el akarja kapni a törpöket, de pórul jár és nem sikerül neki, stb. :D

2010. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ilyesmiben gondolkodunk, de mégis valami kevésbé sablonos kellene... maradandót akarunk "alkotni", hogy megjegyezzék az osztályt a következő 4-5 évre :D

azért köszi a válaszokat! :)

akinek van ms ötlete, ossza meg! izé... ...lécci :D

2010. dec. 22. 16:18
 6/7 anonim válasza:
csináljatok Hupikék törpikés mónika showt .. az legyen a téma hogy felcsinálták törpillát de nemtudja hogy ki az apa mert törporgia volt xD és a csattanó az legyen hogy az öreg törppapa legyen az apuka xD
2010. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az utolsó ötlete! XD
2010. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!