Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol szervízelik az asztrál...

Hol szervízelik az asztrál lényeket?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat foglalkozom mágiával, persze autódidakta módon, mert egy nagyszövetségtől még nem kaptam felkérést, hogy NagyMester legyek, pedig a szerkóm jól álna és őstehetség is vagyok.


Valamilyen Kovács András táltos írta egy honlapon meg mondta valamilyen ezo tvben, hogy amikor asztrális műtétet hajtanak végre,akkor ezt szellemszinten egy asztrális korházban végzik az asztrális világban. Hozzátette a végén, hogy ha nem hiszik el, kérdezzék meg az a szellemeket, meg asztrál lényeket.


Szerintem igaza van ! A Szabrina a tini boszorkányban is sok ilyen volt emlékeztek ? Sokat lehet tanulni belőle.

Szóval az a kérdésem, hogy ha megidézek, meg beidomítok egy démont, akkor hogyan kell tartani, tehát milyen esetek vannak hosszú távon ? Biztos neki is lesznek szervi bajai, akkor azt szervizelni kell, hol végzik ezeket a szervízeket asztrál síkon ? Meg kell valami asztrál szervíz szellemet idézni ? Vagy valami asztrál orvosi korházat mint a táltos mester ? És mi kell hogy elvégezzék a műtétet ? A táltos szerint, az embernek 90% hit szint kell, különben nem foglalkoznak vele az asztrál műtőben, akkor a démonomnak, hogyan állapítom meg az istenhitét ? És ha alacsony hogyan növelem ? Ezzel az egésszel milyen asztrál intézmény foglalkozik ? Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de nézzétek a Kovács András egy hiteles táltos, még az ezo tvben is benne van, sok embert gyógyított meg és honlapja van, Ő mondta ezt, akkor biztosan így is van. Írjatok le mindent.


2010. dec. 16. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom a szervízben vagy pszichológusnál... téged is ott kéne.
2010. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha a garanciapapírod megvan hozzá, az eladó gondoskodik a szervízről, ha viszont elveszítetted, vagy lejárt, olcsóbb beszerezni egy újabbat, mert már kijöttek az okosdémonok is, jobb váltani, a régiek elavultak.

Ha engem kérdezel, androidos démont ne vegyél, mert bár nagy a kínálat, rossz a rendszerük. Megpróbálják mielőbb kiszórni.


Ha nagyon ragaszkodsz a régihez, keress fel egy démonbazárt, sok a régi alkatrész, és ott tudnak ajánlani megfelelő szervizet.


:D :D :D :D :D Jó ez a kérdés.

2010. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Ha a démonod megbetegszik itasd meg a véreddel. Te vagy a mestere veled kötött szövetséget, elvileg belőled is táplálkozhat... de a a gazdaságosság(és biztonság) kedvéért próbálj ki először állatok vagy más emberek vérével etetni. Szerintem ha erősen hiszel benne akkor helyre jön(Az asztrál orvosok csak a hitedet akarják, ne foglalkozz velük 50-60% hit simán meggyógyítja).
2010. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nemtudom, szerintem a hitnek nincs mértékegysége, valaki vagy HISZ vagy NEM HISZ
2010. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

kedves kérdező!


Légyszíves soha de soha többet ne nyúlj okkultista témához!

Nemcsak magadnak de a környezetednek is csak jót fogsz vele tenni.


Ezt azért írom mert aki egy ilynek érdést képes feltenni annak halványlila gőze sem lehet semmihez ebben a támban.


1: Aki egy tv sorozatból nyerte a tudását az nyugodan ki is dobhatja, mert tökéletesen használhatatlan vagy ha mégis bejön megflelő felkészűltség nélkül nehezen fogod oleküzdeni a következményeket.


2: mi az hogy a szerkód jól állna... ez a hiúság ne továbbja és eyébként is a ruházatnak van a legkisebb köze mindenhez.


3:S úgylátom a szrénységben és alázatban is bővelkedsz persze csak irónikusan...

Ahhoz hogy Nagymester lehess vajmi kevés pár évnyi net bújás és tengi-lengi nézelődés okkultista oldalakon. Igazi ténylegesen hiteles tudást a neten egyébként sem fogsz egykönnyen találi sőt egyáltalán nem, mert azok akik valóban jártasok feltudják értékelni a tudásukat és annyira becsben tartják hogy csak az arra valóban érdemesnek adják ki teljes egészében.

Ha nem lenne világos ezt nevezik mester - tanítvány láncolatnak.


És végére tényleg, könyörgöm hogy ne foglalkozz ezzel. Testi és szellemi épséged múlhat rajta!!!

2010. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szellemije már rég elment...
2010. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!