Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Eddig minden december 6.-án otthon voltam, de most már több mint egy éve koleszos vagyok, és idén nem mentem haza. Tegnap este kikészítettem a cipőm, de ma reggel teljesen üres volt. De hogy lehetséges ez? Eddig a télapó mindig hozott legalább pár, csokit. Sztem idén sem voltam rosszabb mint máskor:( Lehet h a mikulás nem tudja h koleszos vagyok? Valaki mondja meg mi történhetett, mert nem bírok így kétségek között élni:(

20/f


2010. dec. 6. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
-.-="D
2010. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megnőtt a rosszkislányok száma, és egyenként bünteti meg őket, de holnapra megkapod a ami neked jáár. vagy valami kis vigasztalást, az öreg virgácsostol.
2010. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát sajnos megfeledkezett rólad.. : (((( írnék neki egy képeslapot az új címeddel, hátha bepótolja. :'3
2010. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!