Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett?

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve imádtam aludni, ha tehettem egész nap csak aludtam volna ami persze tudom nem egészséges. Ez ment 15 évig, és mostanában valami megváltozott. Este nem akarok elmenni aludni, állandóan fent akarok lenni, és ha le is fekszek nagyon későn, akkor is már reggel 7-fél 8 körül fel kelek. És egyszerűen nem akarok tovább aludni :/ Nappal se alszok, nem akarok. Nem értem, pedig iszonyat nagy alvós voltam. :/
2011. júl. 31. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te voltál az alvómanó és 15 évig te voltál a császár ám de 15 év múlva született egy nálad álmosabb alvómanó és te most már normális ember maradsz !! De ha te neked ez nem tetszik akkor irány a ROXFORT ott majd segítenek rajtad !!
2011. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni. Hülye megjegyzésekkel kíméljetek légy szíves!
2011. júl. 31. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
nemkímélünk :D
2011. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!