Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell egy 21 évesnek...

Hogy kell egy 21 évesnek viselkednie?

Figyelt kérdés
Itthon folyamatosan azzal gyötörnek, hogy infantilis vagyok, mikor fogok már végre úgy viselkedni, mint a kortársaim. Hogy viselkedik egy 21 éves?
2010. dec. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

diszkoba jár és 15 16 éves lányokat kurogat. (ez a "tapasztalat")


amugy pontosabban kifejtve, miben rejlik az 'infanzilisságod'? :D vagyis mien vagy?:D

2010. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*infantilisságod
2010. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát:D erre nem tudok válaszolni. Folyamatosan azt hallom, hogy olyan vagyok mint a hátramenés, a múltkormunkában meg teljesen le voltak döbbenve a rendesen ott dolgozó munkatársaim, mikor mondtam, hogy már 21 vagyok.XD 16-nak gondoltak a viselkedésem alapján. Azért tettem fel a kérdést, mert lövésem sincs, hogy hogy kéne megválaszolni. Olyanokat hallok, hogy komolytalan vagyok, felelőtlen, de ez u.úgy másokra is biztos jellemző.
2010. dec. 6. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

én birom az ilyen embereket... nemtom miért kell bántani:D


(ahhj de unatkozom... -.- :D)

2010. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!