Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak az új kérdésekre...

Miért csak az új kérdésekre válaszolgat mindenki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert arra biztos, hogy kíváncsi még a kérdező. Mi a fenének válaszolgassak hónapokkal, évekkel korábban feltett kérdésekre? Valószínűleg már rég nem aktuálisak.
2010. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz de én az 1-2-3hetesekre gondoltam... Bár kiegészíthettem volna ezzel is a kérdést...
2010. dec. 4. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert gyorsan megtelik egy oldal, és kevesen nézik visszább. Azokból is még kevesebben tudnak válaszolni. Stb.

Ez még elmegy szerintem, ki lehet emelni, de amikor a kérdező ír nem jön fel a "megválaszoltjaid" tetejére és a kommentek száma sem nő, tehát aki nem nézi meg újra a válaszoló, azt hiszi hogy megadta a jó választ, pedig nem.

2010. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mert akármit írsz gyorsan megtelik,percek alatt írnak újatt és már el is tűnt,de ha leírsz nekem néhányat,ha tudok szívesen válaszolok...
2010. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előző vok.én néha szoktam visszamenni és válaszolgatni,de aaz még kevés,de mondom írd le nekem és válaszolok...
2010. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

vagy ide vagy ide: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

írd le kommentben/válaszban(az én kérdésem az előző,válaszolhatsz is rá ha akarsz)(előző vok)

2010. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vok megint.lehet,hogy(ha leírod)nem rögtön fogok válaszolni(lehet 1 nap,2is.)
2010. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a saját kérdéseimre gondoltam hanem mások kérdésein vitázunk és rengeteg kérdésnél régóta az én írásom az utcsó... Ezt nem értem... Pedig sok válaszolónak is írtam akiknek kíváncsi lettem volna a reakciójára... Amúgy kössz a válaszokat!
2010. dec. 4. 19:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nekem is van ps2-m ímádom, rezident evil, tekken, grand turizmo király!
2010. dec. 4. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
resident evil 4 a legjobb szerintem...de amugy nemtod mi lehet a baja?
2010. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!