Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hizni szeretznék ugy hogy...

Hizni szeretznék ugy hogy szedek valami tömegnövelöt vagy akár mit de nem akarok mellete edzeni csak ugy szimplán hizni mit szedjek vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem zsíroskenyertet meg szalonát egyél.
2010. nov. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rengeteget eszek sokan csodálkoznak is hogy miért nem hizok ezért kéne valami amit szer nem kaja mert a kajával nincsen bajom...:) de azért köszii enni fogok csak kéne valami más is...:D
2010. nov. 27. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod mit mondok... ilyen nincs. Az ok amiért nem hízol az, hogy keveset eszel. Nézd meg az én kajámat:

Reggeli: 1/2kg kenyér, 1 csoki, 1 nagy joghurt

tízórai: 2 zsemle

Ebéd: 1kg hús, 400g rizs

edzés előtt: 1 péksüti

edzés után: 250g túró

Eszel ennyit? Nem valószínű... erre még gyúrnod kell. Én ennyit eszek és szépen fejlődök mindennemű por nélkül pedig 3órát edzek mellé egy nap ami igazán kalória gyilkos.

2010. nov. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gratulálok ténleg nem eszek ennyit de nekem akkor is kell valami tömeg növelö vagy valami csak nem tudom mit szedjek...
2010. nov. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!