Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek ezek a képek?

Hogy tetszenek ezek a képek?

Figyelt kérdés

Különböző helyeken fényképeztem mindegyiket, és én is szerkesztettem néhányat.


[link]

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 13. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha már igy rákérdeztél:soha nem szerettem ha egy képbe több szint belenyomnak mint ami benne volt!Mivel a második az eredeti szineket mutatja természetesen az tetszik jobban.Tehát az az eredeti-kár elrontani!

Nem ferr így kérni hogy döntsön valaki ha nem mindketten ugyanazt a képernyőt nézzük.Nem ugyanazt a szint látjuk mindketten.Egy laptopon pl.nem látnád meg a különbséget!

Azt ugye elnézed nekem ha a szakmai blablától megkiméllek?

2010. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bocs az egyik kérdésedre nem válaszoltam!Úgy lehetne jobban kihasználni hogy nem a makrót erőltetnéd:Egy ilyen géppel csodálatos természet és tájfotókat lehet csinálni.

Mutatnék én is egyet és ha nem veszed tolakodásnak akkor én is véleményt kérnék tőled!

[link]

2010. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Laptopom van, és azért itt is látni különbséget, de majd megnézem más gépen is. És kösz a jó tanácsot! :) Az a kép a lóról tényleg jó!
2010. nov. 16. 13:01
 14/15 A kérdező kommentje:

Na itt van még 3, többet már nem rakok föl.

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 16. 13:21
 15/15 anonim ***** válasza:

mint ahogy a Te 2-es és hármas képed is!Kár volt lekicsinyiteni mert sokat veszit így a minőségéből.

Ha mindenképpen le kell csökkentenem a méretét akkor én a PhotoFiltre progit használom és ott sokkal kevésbé észrevehető a minőségromlás.Mint a lenti képen is láthatod!

[link]

2010. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!