Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki 20 ezer ft zsebpénzt kap + anyja állja neki a fogfehérítést ami 55 ezer ft és csak úgy.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 20:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
*lennék
2010. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
26%

Huu, ha en havonta kaptam volna 20e forintot mara mar tuti milliomos lennek :)

Nalunk nem volt zsebpenz, annyi penzem volt amit megkerestem diakmunkaval...igy raszoktattak arra h penzed akkor lesz ha dolgozol...emellett megtanultam azt is h takarekoskodjak, mert mindig nem volt diakmunka es olyankor is vannak/voltak kiadasok...


Szoval az h a gyerekunket havi 20e-vel pumpaljuk sztem semmire nem tanitja meg...az ilyen lanyokbol lesznek a plazacicak meg az eltartottak...ekkora kulyeseget h akkor megtanulja beosztani a kis penzet...vicces

2010. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21:07 es kerdezo! Miert ne kolthetne arra, amit o fontosnak erez? Lehet, hogy neked pl. egy koncertjegy a fontos, neki meg a fogfeherites (ami egyszeri alkalom, akkor meg mit kell ezen fennakadni? Nem loptak ra a penzt.). Sokan sokkal tobb penzt szornak el dolgokra, max. aprobb cimletekben. Mindenki leszolja, kozben meg az a helyzet, hogy otthon a legtobbeknek fontos, hogy hatalmas plazma TV viritson minden szobaban meg kulfoldrol rendelt cipoje legyen a gyereknek, mert az a meno. Hat akkor mar ezerszer a fogfeherites, annak is van ertelme annak, aki arra vagyik. Nem lehet megerteni, hogy nem vagyunk egyformak? Miert a sajat eleteteket, izleseteket vetititek ki masra?
2010. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21:07-es vagyok. A kérdező olyan hangnemben írt, mintha egy elkényesztetett lányról írna.Nekem tipikusan egy nyávogós, agyonsminkelt baba jut eszembe, aki felvág azzal, hogy gazdagok. Én erre írtam, hogy nem biztos, hogy a gyerek hibája, nem őt kell szidni.
2010. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Később az ilyenekből lesz a plázak*rva, lépcsőn direkt meglököm mindig ezeket, úgy tudnak nyavalyogni, tök jó nézni! XD
2010. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
azt, hogy elkényeztetett egy kicsit 20 ezer ft zsebpénz?
2010. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
21:39: szerintem meg az a gaz, hogy a kerdezo azert irta ki a kerdest, hogy a lanyt szidjak itt es a kerdezovel ertsenek egyet. 1 mondatbol, anyagi helyzetebol megitelni valaki igazan helyes dolog! Bar zsebpenzt nem kaptam, a szuleim mindig adtak, ha kellett valamire, eleg jol alltunk anyagilag, amiert nagyon kemenyen megdolgoztak a szuleim, megsem lett belolem plazacica, mert felnottkent en is az o peldajukat kovettem. Na, most akkor ez a lany miert lenne olyan rossz? 18 eves gimis mit dolgozzon? Mit kellene ugyan tennie? Eljen nyomorban, a szulei meg csak koltsek a penzt magukra? Ezzel az erovel ide lehetne irni kerdest annyi infoval, hogy x csalad elment nyaralni Spanyolorszagba. Mit gondoltok roluk? Nem is ismerjuk ezt a lanyt, de el kellene itelni...sarat dobalni a masikra a legkonnyebb. 20 ezer Ft nem hiszem, hogy nagy osszeg, ha ezt zsebpenzkent ugy adjak, hogy vegyel belole reggelit meg a suliba kajat, ruhat, stb-t. Masra is rakoltenek ennyit a szulei vagy meg tobbet havonta, csak az nem olyan latvanyos, mert nem egy osszegben adjak oda. Csak latom itt sokan szeretnek olyan dolgokat belelatni a kerdesbe (mondjuk en ezt a kiirt mondatot kerdesnek nem neveznem), ami nincs is, mert mas szidasa a legkonnyebb. Van, aki ettol jol erzi magat.
2010. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Túl kevés az infónk a lányról ahhoz hogy bármit is mondjunk róla, rosszat meg kapásból miért kéne? Én se kaptam annó zsebpénzt de a heti 1000-1500 kajapénzem megvolt, ami egy hónapban már kb 5000 plusz kaptam néha ezt-azt vagy ha kellett valamire mindig adtak. Az hogy ő ezt megkapja egy összegben, hát az én szüleim is biztos szívesen ideadták volna nekem egyben ha lett volna egyszerre annyi nélkülözhető pénzük. Szerintem természetes, hogy az a szülő akinek van az ad a gyerekének. És különben is nem tudjuk, hogy a havi 20 ezerből még fizeti a kajáját a suliban, meg az egyéb kiadásait is, vagy egyszerűen csak elveri hülyeségekre. Mert nem mindegy. De ha el is veri hülyeségekre hát mit zavarjon az bennünket? Ha van a szüleinek 20 ezer forintja havonta arra hogy a lányuk csak úgy elverje akkor egészségére. Nyilván ha nem lenne nem adnának neki. Nem a mi pénzünket költi akkor miért fájjon?

A fogfehérítés meg.... könyörgöm a fogszabályzóra valót melyik tini pengeti ki saját zsebből? Sőt az sokszor még drágább minta fehérítés, meg többszöri kezelésekkel jár, ez meg egyszeri dolog. Gondolom sárgák a fogai és szeretne szép lenni, vagy épp egészséges. Ebben nincs semmi rossz szerintem. a úgy állnánk és én rosszul érezném magam mert sárgák a fogaim az én anyám is kifizetné a fehérítést simán. Meg szerintem bármelyik szülő aki úgy áll anyagilag megtenné ezt a gyerekének.

2010. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nos valoban nem ertem En sem a kerdest igazabol, mivel nincs ertelme!

En is neveltem es nevelek, de sosem verem dobra, vagy csinalok reklamot ebbol, hogy mennyit koltok vagy adok a gyermekeimnek.

Igen koltok rajuk, mivel a keresetemet nem fogom a bankba tenni, s kozben koplalok, de alkoholista sem vagyok, vagy drog fuggo, igy tehat amiert megdolgozom, azt igyekszem ertelmes es hasznos dolgokba fektetni, s kozben nagyon sokat segitek szegenyeken anyagilag, de lelkileg is.

Tehat kerdezo nem ertem a kerdesedet, s nem ertem, hogy mire varsz valaszt.

2010. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hogy szerencsés. Csak ennyi alapján nem ítélnék el senkit (persze ha mellette már dolgozik, nem sgít be a családi kasszába, és elmúlt 25, akkor az más tészta mondjuk)...
2010. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!