Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki 20 ezer ft zsebpénzt kap + anyja állja neki a fogfehérítést ami 55 ezer ft és csak úgy.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 20:24
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
18 éves. még gimis. és havi.
2010. nov. 12. 20:35
 12/31 anonim ***** válasza:
66%
Miert kell irigykedni kerdezo? Nem lehetne a rosszindulat helyett dolgozni, hogy neked is legyen? Irigysegtol meg senki anyagi helyzete nem lett jobb. Nem tudom, hogy miert kellene ennyi infobol barkit elitelni. Semmit nem tudunk a lanyrol.
2010. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy van pénze. Ebből még semmire nem lehet következtetni. Egy r1banc sem ezen a szinten kezdődik, hiszen ez ahhoz aprópénz, egy normális csizmát nem tud venni belőle.

Tudod, ha a szüleimnek lenne több pénzük, ők is állták volna a fogfehérítést, meg mindent, amit szeretnék.

Sőt. Ha megengedhetnék a szüleid, te is megkapnád ugyanezt és semmi bajod nem lenne vele.

2010. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem feltétlen sok a 20ezer..

Pl lehet én is kapok jó időkben annyit, de én amit kapok abból bevásárolok, megfőzök ha kell, nem ruhákra költöm. Tehát ha valakitől kapok, én azt hazaadom.

A fogfehérítés az tényleg túlzás, bár nem tudom azt milyen sűrűn kell, nem értek az ilyesmihez:D


18/L

2010. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Jó neki!Tehetős az anyja ezek szerint.. Én még 5000ft zsebpénzt se kapok...
2010. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
inkább a saját dolgoddal foglalkozz
2010. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%
Miért a lányról "kell" gondolni valamit is? Szerintem a szülők rontják el a gyereket azzal, hogy még a s*ggét is kinyalják. Ha lehetne se tenném meg ezt a gyerekemmel, mert nem biztos, hogy örök életre gazdag maradok, vagy ő gazdag lesz..aztán meg a jómódból elég rizikós átszokni a szegény üzemmódba.
2010. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

En ugy gondolom, hogy ha megtehetik ezt, akkor miert ne!

Nem ertem, hogy most mi itt a kerdes valojaban?

Az emberek kozott is vannak olyanok, Akiknek folyamatosan megvan a jo kereseti lehetoseguk, igy ez termeszetes dolog, hogy a gyermekuknek a fogfeheritest fizetik.

A havi zsebpenz is termeszetes, es nem is sok.

2010. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

21:07

Neharagudj, de ezzel most nem ertek egyet, mivel En is megfizetem a gyermekemnek a fogfeheritest, es adok Neki havonta zsebpenzt, s nem erzem, hogy ezzel elrontanam, mivel ez a kisebbik lanyom, Aki 18 eves, tehat a nagyokat is igy neveltem, es kaptak, de nem hogy elrontottam, de ma mar befejeztek a tanulmanyukat es halasak, mivel mindig csak a meglepetesekkel jonnek.

Ma mar megvan a sajat keresetuk. Nagyon jo dolognak tartom a zsebpenzt, mivel ranevelem arra, hogy betudja osztani a penzt.

Tehat a havi kis penzebol kell takarekoskodnia, de nem fizetek mast, tehat bekell osztania. Egy lanynak azert vannak boven kiadasai, de igy erzezni fogja azt, amit szeretne, hogy O mar nagylany, es elvezni is fogja ezt, s kozben felkeszitem a sajat eletere is!

2010. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
55%
Ha a helyében raknám, beraknám a számlára a havonta kapott húszasokat.
2010. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!