Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Temu szerencsekerék átverés?

Temu szerencsekerék átverés?

Figyelt kérdés
Forgattam majd kB 250 euró nyeremény lett a szerencsekerék, már vagy 100szor eljátszottuk ezt a Temu val, de most egye fenét kupróbálom, vásároltam két terméket, két sport cipőt de az ajándék nyeremény nem lett ahogy a Temu ígérte, megint forgatni akart velem majd megint vásároltatni, na ezt többet nem játszik el. Vásárolok náluk mert megérkezik a csomag, de ez hazug banda ami a nyereményeket illeti, nem forgatok és ingyen sem kap senki semmit.

ma 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jártam velük, bár abból nem lett vásárlás hogy forgattam és kaptam egy jó nagy összeget. Hozzá is adta kuponokhoz, de aztán jött a fekete leves. Nem használhattam fel csak úgy. Fel volt osztva szakaszokra hogy ha rendelek mondjuk 25 ezerért akkor abból felhasználhatok 5 ezernyi kupont. Ha 50 ezerért vásárolok akkor felhasználhatok 20 ezer forintnyi kupont és így tovább... ( a számok nem pontosak, nem emlékszem már hogy volt felosztva, de a lényeget értitek. )
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Most hogy megnéztem nálam is ilyen felosztás van,akkor ezrk szerint én is így jártam.
ma 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehol nem fogsz olyan ajánlatot kapni, ami megéri neked és az eladót megkárosítja. Minden ilyen játék, felirat csak költést ösztönző és sürgető trükk, amiért az EU-ban büntetni is szoktak (pl. a visszaszámláló órákért amik lejárat után ismét újraindulnak, az XY ember nézi, már csak YY darab van készleten, a kamu felárazásért amikor a tízszeres árat föléírják lehúzva mintha annyit érne), mert tisztességtelen kereskedői eljárás.

Gondold végig hányszor vettek rá arra, hogy valamit megvegyél csak azért, mert jelentősen olcsóbbnak tüntették fel az állítólagos teljes árhoz képest (80-95%-kal "olcsóbb"), vagy mert ingyenes szállítást ígértek. A valóságban mindent nyereséggel adtak el még így is, és te dőltél be a trükknek.

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!