Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A The box az átverés vagy sem?

A The box az átverés vagy sem?

Figyelt kérdés
Egyfolytába reklámozza magát a the box de nem tudom hogy érdemes e rendelni róla van olyan aki rendelt már?

jún. 6. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy 2009-es filmet dobott ki a google, ami nem átverés, tényleg létezik.
jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam privátba valamit + aki rendelt csak az írjon ide
jún. 7. 18:45
 3/6 fmaxy ***** válasza:
100%
🤡....
jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem átverés, érdemes rendelni róla. Betartják, amit ígérnek.
jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valóban telefont és kiegészítőket tartalmaz??
jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc az a "box"? hogyha az ilyen amazonos meg ebayes tech mystery zsákbamacskákra gondolsz akkor az egy rohadt nagy átverés, rakat hulladékot fogsz kapni, olyan dolgokat amiket visszaküldtek, hibás vagy nem tudják eladni vagy hamísitványt, ez a "The box" gondolom meg gondolom valami wish meg temus elektronikai hulladékot árul, egyébként is minek vennél valami olyat amire nincs szükséget és azt se tudod mit fogsz kapni. Az viszont biztos hogy 100% hogy csalodás lesz a vége mert ezeket mindig úgy állítják össze hogy kevesebbet kapsz mint fizetsz.
jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!