Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14. vezetési óránál tartok!...

14. vezetési óránál tartok! Mesélnétek mi ment nektek nehezebben S mik voltak a bakik? Egy kis biztatást szeretnék, nem csak nekem nem megy minden egyből!

Figyelt kérdés

#sztori #oktató #tanulóvezető #Forgalomba vezetés
ma 18:47
 1/3 anonim válasza:
szia ha nem fizeted le nem mész át. én pl. 2x is buktam. belehajtottam a stop táblába a többire már nem emlékszdm de mindenbe belekötnek amibe csak lehet, ha nem indexelsz, ha nem nézel jobbra a fejedet elfordítva ugyhogy mindenert. biztos 60 rugóval átmesz azt màr most intézd hogy ne járd meg mint én, aztán tanulni úgyis ráérsz később még. konkrét a josi semmi, az hogy vezetni tudjak meg 1 evbe kerult kb.
ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam bénább nem lehetsz: kétszer annyi ideig jártam órákra, mint más, kétszer buktam a forgalmin. Azóta eltelt 25 év, ha nem is jól, de baleset nélkül vezetek. Szóval fel a fejjel.
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tervezem lefizetni, eddig 3 emberről mesélt az oktató vizsga után S mind megbukott, az biztos hogy nem túl biztató ez. Amúgy sem vagyok 100%-ig elégedett az oktatóval. Magánügyeit intézi alig magyaráz, ha én kérdezek csak akkor magyaráz el dolgokat.



Kedves második: ezt jó hallani!! Akkor van remény, minden kezdet nehéz. Köszönöm, további sok balesetmentes km-t!

ma 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!