Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel kössem le magam?

Mivel kössem le magam?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, lázas. Nem vagyok nagyon rosszul de azért feküdnöm kell mert ha felállok akkor eléggé szédülök. Már kialudtam magam, rengeteget olvastam, filmeztem, átpörgettem a gyakorit tiktokoztam, videókat néztem, tanultam is, és most rettenetesen unatkozom, főleg hogy holnap sem mehetek suliba, mert nem megy le a lázam. Mit tudnék csinálni ami leköt, de kevés erőfeszítést igényel? Ha tovább így kell feküdnöm esküszöm megőrülök....

ma 17:26
 1/3 Cuki manó 2 ***** válasza:
Jó neked, én is beteg vagyok de levegőt alig kapok én alszom egyfolytában. Mosogatás? Telefonos beszélgetés?
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem bírok fölállni, mosogatni, egyre megy fel a lázam, de szellemileg toppon vagyok, csak fáj a fejem meg szédülök. A telefonos beszélgetés nem rossz, csak már nincs kivel mert mindekivel beszéltem már XD Azért köszi a választ :) És jobbulást
ma 17:44
 3/3 Cuki manó 2 ***** válasza:
Neked is 😁
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!