Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayon miért használják ezt...

Ebayon miért használják ezt kifogásnak?

Figyelt kérdés
Rövid időn belül másodszor fordul velem elő hogy licitáláson sikerül megvennem egy terméket viszonylag alacsony áron. 2-3 nap után sem postázza az eladó a terméket, a kérdésemre pedig azt válaszolja azért mert nincs megfelelő kartonja. Az elsőnél még nem foglalkoztam vele hogy a 2-3 nap helyett 8 napot kellett várnom a csomagra. A második viszont már azt irta rendelnie kellett egy kartont mivel a vásárolt termék (PC) relativ nagy és nem talált megfelelőt hozzá. Ja, és a kartonra 4 nap múlva érkezett volna meg hozzá, majd következő héten postázta volna a PC-t. Ez már vicc szerintem, és kértem hogy adja vissza a pénzem, nem kell a pc. Az lemaradt hogy németországban élek, és innen vásároltam

ma 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kifogás, ha egy szészakadós dobozban küldik, akkor meg összetörve ér hozzád. És a legtöbb ember nem gyüjtöget kartondobozokat
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt értem, viszont azt nem, hogy ha egyszer ezzel foglalkozik akkor miért nem késziti össze postázásra? Nem mindig csak szeméyesen tudja az ember átveni azt amit megvesz. Az második esetben pedig már tényleg vicc hogy állitólag rendelnie kellett dobozt 🙂 2024-ben a legelső pl obiban is van minden féle karton. Egy pc pedig nem egy 55 colos tv amihez tényleg nehéz dobozt találni. Most hogy írtam neki nem kell a PC, kaptam emailt az ebaytól hogy postázva lett 😆😆
ma 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen ezzel foglalkozik, alkalmilag elad ezt-azt, nem üzletszerüen végzi.

Hétköznap meg dolgoznak a legtöbben, nem mennek el egy karton miatt az OBI-ba

ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!