Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A palackokért kapott blokkot...

A palackokért kapott blokkot hol tudom kézpénzre váltani?

Figyelt kérdés

okt. 2. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%
Sehol. A kasszánál vonják le a vásárlásod összegéből.
okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Megkapod a blokkot, és utána bármelyik kasszánál oda adják neked azt készpénzben. Épp ez a lényeg nem csak levásárolni lehet, ha nem megkaphatod kp-ban is.
okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

2-s.


Levásárolni lehet,és nem cserébe készpénzt kapni.


Hol halottad ezt a hülyeséget.


Akkor pénzt is kiadhatna ennyi erővel a visszaváltó gép

okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
A kasszába van pénz az üveges automata izében meg nincs, csak a tartályaban sok össze préselt üveg van. És a blokkot oda adod bármelyik kasszánál és meg kapod kpban. Ez már egy idelye így van. Magyarba és németbe is
okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%

4-s.


Sosem volt így, nem is lesz meg aztán miiért is.


Ha átutalásra bankkártyára kéri az ember akkor az más,de ha kinyomtatott blokkra azt le lehet vásárolni.



A multik nem fognak ilyennel szarakodni hogy még a blokk ellenében készpénzt adogassanak ki a pénztárnál.


És mivel többnyire csak a lidlben,penny-ben van ilyen visszaváltó gép ott másképp nem is tudna ez működni.


Örül a pénztáros ha halad a munkájával,nem még kápékat fizetgessen az embereknek.

okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Különben a repont oldalán oda volt írva hogy a cetlit be lehet váltani készpénzre a kereskedőnél. De néztem hogy milyen kereskedőnél? A CBA-s Marikánál, az arab vándorkereskedőnél, a zsidónál vagy mi?
okt. 2. 20:59
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért ragaszkodik itt valaki görcsösen a tévedésèhez?

A kasszàból kiadható pénz.

Egy ideje a bankkártyáddal készpènzt is vehetsz fel.

okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
#7 nem ragaszkodik senki, csak az első választ írtam, a többi nem én vagyok. És közben ki is derítettem, hogy hol a félreértés forrása: hivatalosan tényleg kellene kp-t is kifizetniük rá, ha a vásárló azt kéri, csak éppen erre nem minden üzlet hajlandó. Ezek szerint máshol sem, ha nem csak nekem vannak ilyen tapasztalataim... De akkor most már tudjuk, hogy ez jogtalan. A téves infóért meg bocs.
okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

// Tisztelt 7-es válasz írója! (22:21)

Azért az „Egy ideje a bankkártyáddal készpènzt is vehetsz fel.” a gyakorlatban igen szűkkörű. Jogszabály 2023. július 1-től teszi lehetővé, de tudtommal csak a Pennyben és ott is csak kétfajta OTP-s kártyával lehet. Ez, a RePont visszaváltásnál kötelező készpénz kifizetéssel szemben, nem kötelező.

okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
9. És?
okt. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!