Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Szeretnék...

Mi tévő legyek? Szeretnék kiiratkozni az egyetemről,vagyis inkább átiratkozni és másik egyetemre, vagy másik szakra.

Figyelt kérdés

Kémia alapszak képzésre járok, de úgy érzem, hogy nem ez a hivatásom, nem ezt szeretném csinálni, viszomt a szüleim nem igazán engednék meg. Jó tudom, felnőtt vagyok, az én döntésem, de elég nehéz velük élni. Ha valamit abba akarok hagyni, akkor olyan dolgokkal jönnek, amik több mint tíz éve történtek, sőt van 15 is. Például, hogy 5 évesen otthagytam a mazsorettet, voptam úszni is és aut is ott hagytam (úszni igazából sokszor voltam, sok helyen), boxoltam is, meg jiu jitsuztam is. Az utóbbit az apám miatt hagytam ott, ő vopt az edző, legalább is az egyik, és ha nem akartam menni, mert mondjuk betegnek éreztem magam, akkor elhordott mindennek, meg azt vágta a fejemhez, hogy büdös a munka, utána meg csodálkozott, hogy tényleg otthagytam az egészet. Az úszást, amikor legutóbb jártam klubba, azt egészségügyi okok miatt hagytam ott, de ott is azt mondta az apám, hogy lustaság miatt hagytam ott.

A kémiát azért szeretném otthagyni, mert tényleg úgy érzem nem ez a hivatásom, de valahogy érhem a szüleim ezt nem fogják hagyni.


ma 15:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!