Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik szemem látványosan kisebb, mint a másik?

Figyelt kérdés

szept. 2. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szemorvost, mert valami oka van
szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak te látod így

Hunyoríts a másikkal.

szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából részt vettem egy rendezvényen ahol fotókat készítettek rólunk, és visszanézve elég rondának tartom emiatt magamat. :(

#1 Nem hiszem, hogy ennek különösebb egészségügyi oka lenne, egyszerűen csak genetika szerintem.

szept. 2. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha LÁTVÁNYOSAN kisebb, akkor az egészségügyi téma!
szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézetni, sose tudhatod mi van. Ideggyulladástól bármi lehet.


Azt se feledd hogy sose vagyunk tökéletesen szimmetrikusak. Ha azok lennénk nagyon abnormálisan néznénk ki. Próbáld ki saját arcon akár egy tükörszerkesztést.


A fényviszonyoktól egészen az arcizmok megszokásától bármi lehet. Nekem pl a felefuffru miatt lett asszimetrikusabb, azóta korrigáltam arcizmaimat figyelmesen visszaszoktatva.

szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sem a két szeme, sem a két füle nem egyforma senkinek. Te sem kérdezted korábban, holott a tükörből évek óta látod magad. De azt megszoktad. A fotón éppen fel van cserélve a bal meg a jobb oldal - a tükörben látotthoz képest. Emiatt tartod nagynak a különbséget, mert a fotón éppen az az oldali szemed a nagyobb, ami a tükörben kisebb.
szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt nem az a gond, hogy az egyik szeme kisebb a kérdezönek, mint a másik, hanem hoyg LÁTVÁNYOSAN - azaz NAGY a különbség
szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hiába írják itt, hogy ez egészségügyi kérdés, nem lehet vele mit csinálni, nincs rá műtét. (Ha azon kívül egészséges.)

Ha lány vagy, sminkkel lehet próbálkozni kicsit javítani a különbségen.

szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!