Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan titkot árultem el egy...

Olyan titkot árultem el egy barátnőmnek, amiről senki sem tud. Kicsit többett ittam a kelleténél ezért fecsegtem el. De ettol masnap csak mégszarabbul lettem és ez az érzés felemészt. Ugy érzem rossz ember vagyok, nem tudom hogy lehetnék jobban?

Figyelt kérdés

Egy családtagommal kapcsolatos ez a titok, aki sajnos már nem él, és pont emiatt érzem azt, hogy bemocskoltam az emléket. Azóta annyira mardos a bűntudat, nagyon rosszul érzem magam.


Rossz ember vagyok?


tegnap 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha igaz, amit mondtál, nem mocskoltad be az emlékét, akármennyire is gáz az a titok.

Ha megígérted az elhunytnak, hogy nem mondod el, az már kellemetlenebb, de már megtörtént, felesleges ezen rágódni.

tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!