Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen rendezvény volt a...

Milyen rendezvény volt a napokban Miskolcon, hogy ilyen mocsok van utána a belvárosban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok miskolci, de ma volt "szerencsém" délelőtt a belvárosban járni, hát inkább nem mondok semmit. Olyan mennyiségű hányás van mindenütt, ami a pesti bulinegyedet is megszégyenítené. Nem csináltam képeket, de szerintem aki járt a napokban pl. a Mancs-szobor melletti megállónál, az tudja miről beszélek. A legtöbb helyen csak a gusztustalan ragacsos foltok vannak ott, de van olyan is ahol teljes "pompájában", hozzá se nyúltak. Undorító. Sokszor jártam már arra, tudom hogy a főutca állandóan össze van hányva, de ehhez tapasztalhatót sosem tapasztaltam. Mi a fene történt arra hogy ilyen tömeges utcára rókázást vont maga után, és miért nincs normálisan feltakarítva?

tegnap 23:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!