Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy személy akit szeretek...

Van egy személy akit szeretek és szeretnék felé nyitni pl. Bátor akarok lenni de nem megy ma a fülébe akartam súgni hogy “ mindennél jobban szeretlek” de nem mertem és nem sikerült szerintetek mia véleményetek? Vagy tudnátok pár tanácsot adni ?

Figyelt kérdés
ma 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagytok együtt ilyet ne csinálj, ez nem bátorság hanem hirtelen felindulás. Lassan közeledj hozzá, próbálj sokat együtt lenni vele de tisztázd magadban a bátorság fogalmát:D
ma 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudja hogy mit érzek iránta de nem lehetünk együtt bár tartunk a kapcsolatot és beszélünk de nm olyan sokat és beszédesebb se vagyok és viszont szeretnék neki adni szeretet érezze h törődom vele és azt szeretném h kicsit jobb legyen a kapcsolat
ma 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!