Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, lehet...

Mit gondoltok erről, lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Lenne rá igény? Ha igen, hol tudnék hirdetést feladni, ami nem Facebook, Instagram? Szobalányként tevékenykedem Ausztriában egy éve, de tervezem a hazaköltözést. Olyan jobb módú embereket, családokat keresek, akiknek esetleg szükségük lehet olyan személyre, aki precízen kitakarít náluk, esetleg házvezető női feladatokat is el látt. Természetesen nem 200-250 ezerért havonta. :)


Ha tudnátok nekem segíteni ebben, annak nagyon örülnék. Vidékről mennék Budapestre, ott próbálnék szerencsét párkapcsolat miatt is.


Köszönöm!:)


tegnap 23:04
 1/8 anonim válasza:
100%

Az ilyen családokhoz vagy cégek közvetítenek ki, vagy a munkahelyük takarítója maszekol náluk.

NAGYON RITKÁN látni 1-1 követség álláshírdetését. Pl. fél éve kerestek sofőrt a törökök.

ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjál egyetlen indokot, miért válasszalak téged egy ezzel foglalkozó cég helyett.

Nem vagy leinformálható, nem rendelkezel semmilyen jogi háttérrel, valószínűleg nincsen sem erre irányuló végzettséged, sem megfelelő felszerelésed.

Nincs semmi garancia arra hogy holnap is jössz, pláne nem arra hogy ha lebetegszel akkor megfelelő szakmai színvonalú helyettesítést fogsz küldeni.

Cserébe jóval több pénzt kérsz, mint egy ezzel foglalkozó cég.

Mi szól melletted? A két szép szemed?

ma 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek azzal, amit írsz. :)

Én nem is mondtam, hogy engem kell választani, de tudom ennek ellenére is milyen munkamorállal, milyen képességgel rendelkezem ezek hiányában is, a visszajelzések alapján.

Lelkiismeretes vagyok, én is pénzből élek, és mindig mindenhol, ahol dolgoztam eddig elmentem, folyamatosan. Becsületettel. Nem garantálom, hogy nem betegszem le, mert én is emberből vagyok, ami az anyagiakat illeti, 200-250 ezer forintból nem lehet megélni. 😉

Én csupán az esélyeimet kérdeztem. Referencia képeket tudok küldeni, bárkinek, bármikor. Nincsen erre irányuló végzettségem, "hála" Isten magasabb végzettségekkel rendelkezem mint egy takarító, de ha csak ennyivel is, ne a végzettsége, papírjai alapján ítéljük meg a másikat.

ma 07:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkabb keress masfajta munkat
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudnék jó helyet egy birtokosnál, de nem BP.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3

"ne a végzettsége, papírjai alapján ítéljük meg a másikat."

Kicsit el vagy tévedve. Ha az irodáim takarítására keresek megoldást, akkor a legkevésbé sem az ember érdekel. Nem ítéllek meg mint ember, és nincs is jelentősége, milyen ember vagy. Nem emberként hanem takarítóként vagy jelen. A többi irreleváns. Nem a máltai szeretetszolgálat vagyok, hozzád hasonlóan én is pénzből élek, és én is azt nézem, mit kapok a pénzemért.

Alapvetően számomra irreleváns, hogy magánemberként, egyéni vállalkozóként, alvállalkozóként, alkalmazottként vagy jóistenként vagy-e jelen. Engem az érdekel, megbízhatóan el tudod-e végezni az adott feladatot, és adott esetben felelősségre vonható vagy-e.

És itt jönnek a problémák.

Mivel nincs ezirányú végzettséged, nem tudsz jótállni azért, hogy mindent szakszerűen fogsz elvégezni. Ha például véletlenül belecsorgatod a vizet egy elektromos berendezésbe ami tűzhöz vagy személyi sérüléshez vezet, én leszek felelősségre vonva, mert én alkalmaztam olyat, aki nem rendelkezik kellő szakmai ismerettel. Ezt hallva a biztosító azonnal kiröhögne, egy fillért sem fizetne - ráadásul hiába is akasztanék bármilyen polgári pert a nyakadba kártérítésért, megnyerném ugyan de egy fillért nem látnék, hiszen nincs egy vasad sem.

Ha ugyanennyi pénzért egy hivatásos takarítócéget bízok meg (vagy vállalkozót, akinek ez a szakmája, profilja, végzettsége), akkor ha bármi hülyeséget csinál, egyértelműen ő a felelős, fizeti a biztosító a kárt, az élet megy tovább.

Félreértesz.

Nem a személyeddel van gond, hanem azzal, amit nyújtani tudsz.

Amit nyújtani tudsz, az legfeljebb egy privát háztartás részére elég - vagy Magyarisztánban egy olyan vállalkozás részére, ami amúgy is a jogi szürke zónában mozog, nem érdeklik a jogszabályok - és téged is ott fognak átvágni, ahol érnek.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradj Ausztriában, keress ott munkát a végzettséged szerint, és keress ott párkapcsolatot magadnak.
ma 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat kedves utolso! Nagy a hezitalas, se sajnos ez nem ilyen egyszeru.
ma 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!