Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Európán belül egy melegebb...

Ha Európán belül egy melegebb éghajlatú területre akarok költözni akkor mit ajánlanátok a kiköltözéshez és melyik területre lenne érdemes a leginkább menni?

Figyelt kérdés

Nagyon rühellem a hideget és a telet, viszont imádom a meleget és a nyarat ezért gondoltam rá hogy Európán belül valamilyen mediterrán éghajlatú területre költöznék. A következőkön gondolkodtam:


-Dél-Spanyolország

-Dél-Olaszország

-Dalmácia, Horvátország

-Görögország


Ezek közül ti hova mennétek? Igazából nekem a pénz annyira nem fontos, a lényeg hogy a fizetésemből tiszteségesen meg tudjak élni. Most végzek az egyetemen, agrárszakon tanultam. Térinformatikából jó vagyok, ilyen irányba is szeretnék tovább menni, az utóbbival mennyire lehet ott elhelyezkedni? Ha nem lehet, akkor mit kéne tanulnom egyetem után hogy több esélyem legyen ott munkát találni. Angolul nagyon júl tudok, spanyolul nemrég kezdtem el tanulni.


22/F



ma 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell menni sehova. Meleg lesz itt is.
ma 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 De pl:. most a szeptemberi lehűlésnél baromira rosszul voltam mentálisan, meg a hideget nagyon rosszul bírom, és a fent felsorolt oszágokban, országrészekben enyhébb a tél mint itthon.
ma 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!