Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek száraz virággal,-...

Mit tegyek száraz virággal,- virágszirmokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy páromtól most kaptam először virágot, (pontosabban

Chrysanthemum x morifolium a növény neve.)

Nyilván szeretném a növényt megfelelően gondozni, mivel szeretnék benne sokat gyönyörködni. Szeretem a növényeket főleg ez most különleges számomra. Olyannyira különleges, hogy a majd elszáradt, lehulló szirmokat, esetleg más részeit a növénynek szeretném megőrizni olyan formában, hogy továbbra is tudjak bennük gyönyörködni.

Ha jól rémlik láttam egy TikTok videót, amiben egy lány szintén a párjától kapott virágot és idővel az elszáradt növényi részeket egy üvegbe tette és masnival kötötte át az üveg fedelét. (Vagy valami ilyesmi, bocsánat ha rosszul emlékszem vagy fogalmazok.)

Esetleg van ilyen vagy épp másfajta ötletetek tippetek? Nem szeretnék idővel megválni tőle...

Említette a párom mikor át adta, hogy én vagyok az első olyan ember az életében (kapcsolati szempontból) akinek virágot vett és emiatt is szeretné ha érezném, hogy sokat jelentek számára, illetve pont emiatt nem csak most vett utoljára virágot nekem. Tehát valószínű még lesz alkalmam kapni, ha jól folytatódik a mi kis történetünk, viszont a további növényeket is szeretném aranyos módon megőrizni. Ami akár a szobát is díszítené, ezalatt azt értem, tehát tényleg öröm lenne ránézni. Ha van bármiféle ötletetek akár képek formájában is szívesen megnézném!

Köszönöm szépen! c:



ma 14:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!