Ez ágyi poloska?

Figyelt kérdés
Most nemrég észre vettem hogy a takarón mászik egy nagyon pici piros bogár de tényleg alig lehetett látni olyan pici volt, mikor egy zsebkendővel megfogtam meg is halt és véres volt utána a zsebkendő. Nem láttam eddig ilyet ezért nem is tudom hogy ez mi, viszont meg van rá bőven az esély hogy ez ágyi poloska mivel páran a bérházba el poloskásodtak.

tegnap 22:44
 1/5 anonim válasza:
Ágyi poloskát észre fogod venni. Nem olyan pici az.
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez tuti ágyi poloska.
tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rejtőzködő életet él - éjjel kettő és hajnali négy óra között.

Van vagy öt-hat féle alakja.

A bútorok réseiben, falrepedésekben, konnektorokban, falvédők, tapéták, falburkoló anyagok mögött, rolóházakban, ablakpárkányok, faliképek alatt, ágytámlák hátoldalán, matracok alján élik világukat világosban - az ágyak kettő-három méteres körzetében.

Elsősorban a nők vérét szeretik, - nehezükre esik a férfiak szőrös testén a közlekedés. Főleg a végtagokat támadják étkezéskor, - a fajfenntartáshoz van szükségük a vérre. De ha gyanakodsz is, NE KAPD SZÉT A LAKÁST, mert többet ártasz ezzel magadnak hosszútávon, mint használsz!

Kemény küzdelem kiirtani, de következetesnek kell lenni.

Irtó szakemberrel, zacskózással, szeparálással és hasonlókkal lehetsz eredményes ellenük, - amennyivel velük van dolgod! A fekete Protekt is jó ellenük, de az drága is és nem tesz jót az embernek sem, - mint idegméreg.

Amikor még nem fejlődtek ki teljesen, vöröses barna árnyalatú színűek.

A hímek éberek, - nehéz elkapni őket, - de ha a szaporodási láncot meg tudod szaporodni, - nem lesz kinek ráugrani anyura, - akkor hamarabb érhetsz el eredményeket az ágyi poloskákkal esedékes küzdelemben.

Ha jót akarnék neked kívánni, azt kívánnám, hogy csak egy atka fajtával legyen dolgod - és ne poloskákkal!

tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javítás: ...meg tudod szakítani, ...
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Nem tudom meghatározni, hogy mennyire vagy részeg. Pedig én is az vagyok.:D
ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!