Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit akarhattak ezek a férfiak ?

Mit akarhattak ezek a férfiak ?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Budapestre, és az itteni ismerőseimmel elmentem bulizni. Egy piros, szűk miniruha volt rajtam meg egy pár tűsarkú, mert jó idő volt még. Ahogy sétáltam, két férfi jött velem szembe. Az egyikük vigyorogva megkérdezte, hogy nincs-e pénzhiányom mostanában, és hogy nem érdekelne-e egy "jobban fizető munka". Egyre jobban szorongtam, és az egyikük megfogta a karomat, de szerencsére ekkor pár járókelő tűnt fel a közelben, és egy autó is elhaladt mellettünk. A férfiak elengedtek, de ahogy távolodtam, utánam kiabálták azt hogy:„Riszáld csak a feneked, szexi! Nem sokáig maradsz munka nélkül!”„A többi lány is így kezdte! Hamarosan te is a placcon leszel!”Pár lépést még követtek, majd nevetve visszafordultak. Amikor végre hazaértem, a barátnőm csak annyit mondott, hogy amúgy se kéne egyedül mászkálnom, függetlenül attól, milyen környéken vagyok de ott főleg nem, ha valakit érdekel a 9. Kerületben történt a dolog, de hogy hol pontosan azt nem tudom sajnos. Most azon gondolkodom, hogy mit akartak tőlem azok a férfiak?

szept. 18. 09:31
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:

Mit akarhattak ezek a férfiak ?

Szerinted?

szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!