Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Chatgdp szeritetek okos vagy...

Chatgdp szeritetek okos vagy íratatnátok vele programkodokat vagy könyvet mesét recepteket?

Figyelt kérdés

#online #web #Chatgdp
szept. 15. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, mert az nem a te produktumod lesz, így pénzt sem keresel vele. Nem fognak ilyenért fizetni, nem is teremtesz vele értéket.


Pont a napokban került a hírekbe egy ezzel kapcsolatos visszaélés:

[link]


(A neve ChatGPT)

szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon primitívek. Olyan mint a Wright-ék repülőgépe. Csodás dolog de egy mai repülőgéphez képest lószar.


A chat gpt ingyenes verziója még ennél is gagyibb. Sok fizetős verzió havi 25 ezer huf-ba kerül. Nyilván ezt te nem veszed meg. Az több mindenre képes de leginkább csak szemetet gyárt.


Először is borzalmasan korlátozott ideológiailag minden ami elérhető. Kérdezel valamit és nem válaszol, de elmondja hogy a kérdésed sértő lehet valakiknek. Azt nem mondja el hogy kiknek és hogy mi benne a sértő, vagy hogy miért az, csak ha többet kérdezel. Azért sértő mert vannak akik szeretnek megsértődni valamin. Szóval idegesítően nyugati ideológiás a legtöbb.

A szexualitás, az erőszak, a történelmi tények egy része teljes tabu. Csak lágy és híg rózsaszín fost tud kiadni, vagy semleges témákat.


Gyakran téved, mond ellent magának, és beszél hülyeségeket. A publikus verziók inkább népnevelési eszközök mint használható alkalmazások.

szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Chatgdp 😂😂😂 Okosnak okos, nem egy vizsgámon segített már át, de a numerikus analízissel azért meggyűlt a baja, mert mikor feltettem neki egy azzal kapcsolatos kérdést, válaszul egy python kódot kaptam. Az emberi intelligenciához pedig semmiképp sem hasonlítható.
szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Simán lehet iratni. Nekem egyetemi doktorandusz ismerősöm is használja. Csak megvannak a határai.


#1 ott nem azzal volt a gond, hogy zenét iratott, hanem hogy mesterségesen generált nézettséget.

szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
szept. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!