Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg Lehet okos telefon,tablet...

Meg Lehet okos telefon,tablet és számítógép,stb nélkül lenni 2024-ben? Ha nyomógombost, vennék furán néznének rám? más eszköz vagy mi nem,kell zenehallgatásra. mp3 lejátszót vennék.

Figyelt kérdés
júl. 11. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Régebben vett nyomógombosomat használom, de fotó, wifi, net nélküli GPS app - ra ott az okosteló.


De pl ha megszokott helyre megyek pihenni. Csak a nyomósat viszem magammal, aminek számát kevesen tudják csak. Olyan emberek, akik tiszteletben tartják, hogy ne zavarjanak és tényleg csak akkor keressenek pihi napon, ha gáz van.

Pl apu rosszul volt, be kellet vinni kórházba stb.

Ennél kisebb dolgokkal hagyjanak.


Aki felrúgja ezt, annak száma tiltólistára megy.


30N

júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet.

Van egy ismerősöm aki csak nyomógombos telefont használ azzal az indokkal hogy ő nem szereti az okostelefonokat. És 30-as éveiben jár. Azt nem tudom hogy számítógépe van-e ha van akkor milyen, régi fajtájú-e vagy stb.

júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Százak és ezrek élnek okostelefon nélkül, nyomógombossal. Köztük én is a feleségemmel. Nekünk elég ez is.
júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Laptopom ugyan van, de tabletem nincs (sosem volt), és okos telefonom sem. Jobban kedvelem a nyomógombosat. Van egy 2006-os Sharp GX29-es flip telefonom. Azzal még fotózni is lehet. Igaz, nem valami hyper-szuper képeket, de nekem megteszi. SMS-ezni lehet vele, telefonálni is. Nekem ennyi funkció elég.
júl. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!