Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A MOHU automatákat miért az...

A MOHU automatákat miért az eladótérbe helyezik el?

Figyelt kérdés

Látok külföldi rendszereket. Az, hogy egy zsáknyit egyszerre lehet beönteni egy dolog. De pl. ahol vásárolni szoktam, gondot okoz az egyszerű bejutás.

Szabin voltam most, és olyan időpontban mentem, amire azt gondoltam, alig lesz vásárló. De minimum 20 ember tolongott a bejáratnál a zsákjaikkal. És úgy néznek rád, mintha valami pedofil tömeggyilkos lennél. Gyanúsan méregetnek, nehogy elébük tolakodj.

Bocsánat, szabad, kérem legyen szíves… és vagy engednek befelé, vagy nem.


szept. 15. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amolyan első gyerek szindróma....elsőre azt hitték, jó lesz ez a megoldás, de amelyik helyekre én járok, ott már mindenhol kivitték az automatákat olyan helyre (vagy eleve már olyan helyre telepítették), ahol nem zavarja a bejutást, és nyitvatartási időn túl is bármikor elérhetőek az automaták.
szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdenek egyébként rájönni, hogy okosabb ötlet a bolton kívül elhelyezni az automatákat.
szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, még cikket is írtak róla:


[link]

szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!