Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívott mást is ez a szám...

Hívott mást is ez a szám +36302607721?

Figyelt kérdés
Most hívtak erről a számról, amit felvettem. Egy hölgy mutatkozott be és érdeklődött, hogy van-e a családban olyan fiatal aki nem a szakmájában dolgozik, vagy egyáltalán nincs munkája, nem tud elhelyezkedni, mert ebben tudnak segíteni ... online és gyakorlatban is.

szept. 10. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami átverés lesz szerintem. Ne üljetek fel neki.
szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2/


Engem holnap akarnak visszahívni valami személyes találkozó egyeztetésre.

szept. 10. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen nemes emberek vannak! Tud fiataloknak munkalehetőségeket, és mivel sem a rokonságában, sem az ismerősei körében, sőt, az ismerősei ismerősei körében sincs senki, akinek szüksége lenne a segítségére, ezért ismeretlen embereket hívogat, hátha valakinek szüksége van rá. Mindjárt megkönnyezem.
szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4/


Valószínű fizetős tanfolyamokról van szó,és nem munkalehetőségről volt szó hanem képzésről ha valaki esetleg munkahelyet váltana vagy csak tanulna valamit esetleg munka mellett.Amúgy amit fent leírtam idéztem egy írást nekem is hasonlót mondtak de nem azt,hogy munkahelyet keresnek nekem hanem oktatásról volt szó.

szept. 11. 00:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező... Ha sejted és tudod a dolgokat... Minek írtál ki feleslegesen kérdést?
szept. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak a tali után eladja az egyik veséd a haverjával az a csaj
szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!