Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem.?

Segítségre van szükségem.?

Figyelt kérdés

Elhunyt rokonom temetjük pénteken, a mai nap kaptam a halálhírt.


Sajnos nincs pénzem. Csekkeket befizettem, hűtő tele, de magyarán kinulláztam magam.

Nagyin szégyenlem magam, de nincs pénzem koszorút venni a nagybátyám temetésére.

Van olyan oldal ahol esetleg segítenének anyagilag, hogy megtudjam venni a koszorút?



szept. 8. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha jön a kövi fizud akkor abból veszel

A gesztus a lényeg

szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nyolcadik van. Már most le vagy nullazva?
szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Többi rokontól kérj, gondolom más is részt vesz a temetésen és fog koszorút rendelni. Vakmerő dolog egy hét után úgy lenullázni magad, hogy egy pár ezer forintos hirtelen kiadásnál is meg vagy fogva.

Ha meg sehogy nem megy, akkor maradsz az 1 szál virágnál. Abban is ott van a szándék, és nem néznek ki az emberek sem érte.

szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Szedd le egy másik sírból, aztán megvan ingyen. Csak a szalagot tedd le róla
szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
100%

Rokonoktól kérj segítséget.

A következő fizetést mikor kapod?

szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4. Idióta.
szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké hogy kifizetted amit kellett és bevásároltál a hónapra, dehogy semmi pénzed ne maradjon, amihez szükség esetén nyúlhass az azért elég problémás.


Kérdésedre válaszolva vagy veszel egy szál virágot/kisebb csokrot, vagy következő fizukor pótolod és utólag kiviszed a koszorút.

szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan oldal ahol esetleg segítenének anyagilag, hogy megtudjam venni a koszorút?"

Nincs ilyen oldal. Erre az ország pont nem ad segélyt.


Nem tudnál valakivel a családból beszélni, szülők, tesók hogy q koszorút amit ők csináltatnak annak a szallagján a te neved is rajta legyen? És állod a koszorú felét, amit majd kövi hónapban oda adsz.

szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy milyen koszorút veszel-e vagy sem... Úgyse számít, mert megy a kukába pár nap után a másik 100zal együtt.


Megjelenés és gyász, búcsúztatás a fontos!


F@szomat az ilyen anyagias emberekbe...


Ha én is megmurdálok úgyse fogok mit kezdeni megvett virágok haldokló tetemeivel...

Nemde?

szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy esetleg nem fizetnek meg a munkahelyeden. De talán megtanulod egyszer kicsit okosabban beosztani a pénzt.


Én sem tudtam semmit venni halotti koszorút az elhunytjaim urnájának közelébe. (Minek segített volna egyetlen rokon is hosszú évek idősgondozása után?!) Bár utólag édesanyámnak helyes kis díszeket.


Egy hófehér ruhás kis angyalkát és piros szívecskét hurkapálcikából. Virágboltban lehet kapni és nem tudom az árát, de nem került egyik sem olyan nagyon sokba.

szept. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!