Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pultos vagyok,van egy munkatár...

Pultos vagyok,van egy munkatársnőm aki nem éppen megbízható. Hogyan tudnánk leellenőrizni, hogy hiányzik e valami?

Figyelt kérdés
Sunyiban előtte és utánna le kellene standolni. A standolás meg is lenne,de hogyan tudom kiszámolni,hogy hiányzik e valami?
2009. jan. 7. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi leltároztunk 3 naponta. Én is az vok! Bár nekem váltósom volt a másik. Nemtom,h ti hogy vagytok.
2009. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor leltározni utánna. Hogy kell kiszámolni,hogy miből mennyi fogyott. Nem tudom mennyire befolyáolja az hogy a főnök rendeli az árukat nálunk. Hogy tudnám leellenőrizni,hogy van e hiánya?
2009. jan. 7. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A leltár lényege,h feírod, pl.: hoztak 20 rekesz sört, az előzőből, maradt 1rekesz, ezeket összeírod. Következő összeszámolásnál, megtudod mennyi fogyott, és, h volt-e annyi pénz a pénztárgépben. De ezt az összes áruval. Ha nincs annyi pénz, akkor az minusz.

Számold meg miből mennyi van, írd fel, aztán

Te mindíg írd fel magadnak,h mit adtál el, számold ki az árát, majd számold meg a gépben. Ezt megcsinálod műszakod végein, megmutatod a főnöködnek, így tudja, h te nem terheled minuszba.

2009. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt egymagad nem tudod megcsinálni. Szerintem az a legegyszerűbb, ha műszakváltáskor kasszazárás van. Mi mindig így csináljuk. Megszámoltuk a kasszát, összeadtuk, levontuk a nyitót, odaadtuk a főnöknek, átszámolta, összevetette, és ha hiány van az mindig kiderül h kinél. Ez a pénz része. Ha készletből hiányzik az csak standolásnál derül ki, az meg egyértelmű, ahogy előttem is leírták. A főnöködnek nem tudsz vagy mersz szólni, hogy te szeretnéd a folyamatos standolást és kasszazárást? Annál is inkább mivel leltárfelelősséggel tartoztok ti is...
2009. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!