Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt gyakori...

Miért van az, hogy itt gyakori kérdések-en nagyon sok a bunkó ember?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdezőnél észrevettem, hogy bunkó válaszokat kap. Mégha mondjuk igaza is van az adott válaszolónak, nem szépen fejezi ki magát, hanem tahón.

Plusz nagyon sok normális választ lepontoznak (tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek más a véleménye, de gyakran tényleg csak hülyeségből megnyomják a "nem hasznos" gombot)


aug. 27. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Az anonimitás felbátorítja az embereket, és nincs valós következménye semminek. Le mernek olyat írni arctalanul-névtelenül egy szintén anonim és láthatatlan embernek, amit szemtől szemben sosem tennének meg mással. Legrosszabb esetben törlik a választ, de ha addigra olvasta a kérdező és megsértődött, azt már nem csinálja vissza senki.
aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Miért kell ezt naponta hatszor megkérdezni?
aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ

#2 bocsi

aug. 27. 22:46
 4/12 anonim válasza:
74%
Mindenhol sok sajnos, a neten meg névtelenül különösen nagy lesz az önbizalma mindenkinek. Igazából az 1-es jól leírta.
aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
0%

Unalmas àm 46odjàravalaki agymenését olvasni.


Tudod, nagyon-nagyon sok az értelmetlen, ismétlődő kérdés, a konkrétan idióta nberkék sokadik regisztràcióval is képesek ugyanazt megkérdezni.

aug. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Közöd?
aug. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Sajnos az emberek nagy része nem szeret máson segíteni csak magával foglalkozik, meg a legtöbb troll, kiégett, pincében élő felnőtt is ide jár levezetni a feszültségét akik a való életben lúzerek és senki se szereti őket, ez az egyetlen örömük az életben hogy beszóljanak másoknak. Aki meg segítene azt lepontozzák ahogy mondod. Én is ki írtam már pár kérdést ami egyáltalán nem volt hülyeség meg a googlen se találtam rá választ(főleg számítógépes témában), erre jött a komment "iLyEn MaRhAsÁgOt hOgy LeHET kÉrdEzNI" meg hogy töröljem magam az oldalról stb. A másik kedvencem hogy azt írják be hogy "mivan unatkozol?" "Vagy miért kell 6x megkérdezni?"

Szóval azóta nem írok már ki több kérdést, inkább próbálok segíteni akin tudok

szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért benned is van egy jó adag feszültség, hetes. És pont ugyanúgy ide jöttél levezetni, mint akikről beszélsz.
szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nincs bennem feszültség, csak leírtam a tapasztalatomat az oldallal kapcsoltban
szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a tapasztalat: "Sajnos az emberek nagy része nem szeret máson segíteni csak magával foglalkozik, Aki meg segítene azt lepontozzák"

Ez már csak fröcsögés, amit nem tudsz alátámasztani semmivel: "troll, kiégett, pincében élő felnőtt, lúzerek és senki se szereti őket".

szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!