Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamarosan felszeretnék költözn...

Hamarosan felszeretnék költözni Budapestre és nem tudom eldönteni ,hogy hol béreljek lakást?Ebben kérném a segítségeteket!

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik ,,jobb” kerület?

XI. vagy a XIV. kerület?Esetleg ha tudtok még jobb környékeket nyugodtan ajánlhattok!🙂



aug. 27. 18:51
 1/5 Potyondi Gergely válasza:
A II. és a III. kerület jó szerintem, de a II.kerületben nagyon drágák a lakások is meg az albérletek is.
aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőben laktam és mindkettőt szerettem.

A környék, lakás számít, a 11. irtó nagy, nem mindegy hogy kifelé a világvégén laksz, vagy a metró közelében.

A 14-ben is épültek mindenféle hiperszuper lakások, de van családiházas rész is.

Az se mindegy, hová akarsz közlekedni, mennyire legyen közel a Duna, metró, strand...

aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 14 jó nagyon, én itt lakom,minden van a közelben
aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
XI. Buda, drágább lesz.
aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 11. az egyetemek környékén, Móricz stb. környékén drágább, de a külső részei annyira nem.

Drágaság a 14-ben is van, mondjuk ha nagyon nem tetszik, akkor a bérleményből idővel odébb lehet állni.

aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!